Geriausi akių kremai ir serumai

Kai tik reikia išlaikyti jaunatvišką, energingą išvaizdą, tai akys. Nuo smulkias linijas ir raukšles iki nudegimo ir tamsių ratą, jokia kita jūsų kūno vieta neparodo senėjimo požymių, panašių į akių sritį. Geros naujienos yra tai, kad daugybė veiksmingų, dermatologų išbandytų, nebrangių akių kremų ir serumų gali padėti jums atrodyti tokie jauni, kiek jaučiatės, – kiekvienas maždaug 50 JAV dolerių.

DERMAdoctor raukšlių keršto gelbėjimo ir apsaugos nuo akių balzamas

Pasak “Beauty” ekspertų žurnale “Elle”, kai kalbama apie mažesnių raukšlių ir pūslelių mažinimą, DERMAdoctor pasisako į širdies problemą. Remiantis apžvalga, per pirmąsias tris naudojimo mėnesius matosi per didelė hidratacija ir plastiškumas. Neapsigaukite mažo stiklainio, atsargiai “Elle”. Šiek tiek eina ilgą kelią.

Burt’s Bees Intense Hydration kremas

“Burt’s Bees” visada laikė lūpas, atrodančias sklandžiai ir drėgnomis, ir dabar ji pasiruošusi kovoti su akių sritimi. Glicerinas ir hialurono rūgštis yra pagrindiniai natūralūs ingredientai, kuriuos “Burt’s Bees” intensyvaus drėkinimo akių kremas padeda nedelsiant pagerinti smulkių linijų ir raukšlių išvaizdą aplink akių sritį. Šis kremas pagamintas žurnale Allure “10” Anti-Aging Products Under $ 30 “.

“Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift for eyes”

“Jei radote greitesnį absorbuojančią akių kremą rinkoje, tuomet laikykis save laikinuoju asmeniu”, – sako “Totalbeauty.com” redaktoriai. Svetainėje sakoma, kad šis ultravioletinis kremas greitai veikia, kad duotų erzinančių, švelnų, švelnių linijų ir raukšles mažinančių rezultatų. Kaip ir dauguma “Borghese” prekės ženklo narių, šis kremas yra labai kvapas ir jaustis dar geriau.

Kiehl galingas raukšles mažinantis akių kremas

Žinoma dėl savo super švarių savybių, naudojimo paprastumo ir prieinamumo, Kiehl produktų linija reiškia be amžinybės odos priežiūros arenoje. “Powerful wrinkle Reducing Eye Cream” nėra išimtis, teigia “Elle” makiažo ir grožio komanda. “Vienas iš didžiausių smulkių linijų ir raukšlių indikatorių yra elastingumo praradimas. Šis varikliu užpildytas vario PCA ir abrikosų branduolių aliejus, šis kremas palaiko jūsų akių zondą jaunatviškai”, – sako žurnalas.

Olay Regenerist akių kėlimo serumas

Keletas produktų gali nutempti prieinamumo ir matomų rezultatų derinį, o kai tai įvyksta, “Olay” vardas paprastai yra kažkur arti. Odos priežiūros ir kosmetikos dienoraščio autorius Paula Goud renka “Regenerist akių kėlimo serumą” kaip “be kvapo, antioksidantas užpildytą priešnuodį pavargusioms, pūlingoms, tamsiai apjuosiančioms akims”.