Natūralūs būdai padidinti seksualinį elgesį

Lytinis potraukis, dar vadinamas “libido”, prasideda nuo brendimo pradžios. Dėl įvairių priežasčių lytinis potraukis gali sumažėti. Tai apima senėjimą, stresą, ligas, vaistų vartojimą ir šalutinius poveikius iš vaistų. Nepriklausomai nuo to, ar esate vyras ar moteris, yra būdų, kaip paskatinti seksualinį elgesį, taikant natūralų požiūrį.

Paimkite treniruotę. Pratimai turi daugybę naudos organizmui. Tai gali padėti numesti svorį, pagerinti raumenų tonusą, skatinti testosterono išleidimą, pagerinti nuotaiką ir pagerinti savęs įvaizdį. Be to, naudojimas padeda padidinti apyvartą prie savo lytinių organų.

Atlikite šiek tiek atsipalaidavimo pratybų. Jei jūsų nepakankamas lytinis potraukis yra dėl streso, tada įsitraukite į tam tikrą ramybę, kad sumažintumėte. Kai kurie pavyzdžiai yra joga, Tai-chi, pilatesas, meditacinis kvėpavimas ir gamtos malonumas.

Išbandykite kai kuriuos augalinius vaistus. Yra įvairių žolelių kompozicijų, kurios gali būti naudojamos seksualiniam stimuliavimui padidinti, gydyti impotenciją ir sukelti daugiau seksualinio susijaudinimo. Kai kurie iš jų – johimbai, ginkmedžio bilobai, dong quai, sibiro ženšeniui ir makai.

Būti eksperimentu su savo seksualine praktika. Nuobodulys dažnai gali sukelti lytinį potraukį. Išbandykite kai kuriuos naujus dalykus, pvz., Seksualinės seksualinės padėties ar kai kurių žaislų naudojimą. Tai gali sukelti susidomėjimą ir duoti jus dominančio elemento, kurio galbūt trūko.

Padidinkite savo libido su kai kuriais maisto produktais. Kartais jums nereikia ieškoti daugiau nei šaldytuvo ar spintelių, kad padidintumėte savo seksualinį judėjimą. Kai kurie maisto produktai, kurie gali padėti padidinti lytinį elgesį, yra austrės, bananai, figos, česnakai, avokadai, migdolai, šokoladas ir salierai. Šie maisto produktai išskiria lytinius hormonus, jie padeda nuo impotencijos ir taip pat pagerina ištvermę.

Išmeskite cigaretes. Rūkymas jau žinomas dėl savo kenksmingo poveikio plaučiams, tačiau taip pat gali sumažėti ir jūsų lytinis potraukis. Kai rūkote, deguonis, reikalingas kraujo apykaitai, yra išeikvotas. Šis apyvartumo stygius veikia visas kūno vietas, įskaitant lytinius organus.