Obstrukcinės žarnos požymiai mažametis

Vaikams nėra svetimų mažų sveikatos problemų, tokių kaip peršalimas ir gripas, nes jų imuninė sistema toliau auga ir vystosi. Skrandžio skausmas taip pat yra dažnas skundas mažiems vaikams, ir nors daugeliu atvejų tai nėra nieko rimta, gali būti labiau žalingos problemos, tokios kaip žarnyno obstrukcija. Žarnyno užkimimas arba būklė, vadinama paralyžiuotine žolelėmis, kai žarnynas neveikia, bet neturi struktūrinių pažeidimų, gali sukelti žarnyno obstrukciją mažiems vaikams. Nepamirškite įspėjimų apie šias problemas.

Pilvo sustojimas

Pilvo sutrikimas atsiranda, kai vaiko skrandis išsikiša į išorę ir yra gana lengvas liesti. Su žarnyno obstrukcija, skausmu ir kraujosruva, dujos ir pilnas jausmas taip pat gali lydėti smegenis. Dauguma mažiems vaikams turėtų sugebėti bendrauti, kaip jie jaučiasi dėl bet kokių papildomų pilvo simptomų, negu jūs galite pamatyti. Jei jūsų vaikas yra amžiuje, kuriame jo žodynai vis dar vystosi, paklauskite daugybės klausimų, kuriuos jis gali suprasti.

Pykinimas ir vėmimas

Jūsų vaiko žarnyne užblokavimas dažnai sukelia jausmą niežulį iki vėmimo. Dauguma vaikų retkarčiais vemiate, kai jie serga skrandžio gripu, tačiau tai gali būti pavojinga situacija, jei tai įvyksta per daug, todėl dehidratacija. Suteikite savo vaiko vandeniui ar kitokiems skaidrus skysčius, kad pakeistumėte prarastą skysčio.

Vidurių užkietėjimas ar viduriavimas

Užkietėjimas ir viduriavimas yra priešais žarnyno judėjimo spektro galus. Vidurių užkietėjimas reiškia, kad negalima žarnyno judėti, o viduriavimas reiškia dažną, laisvą ir vandenį išmatose. Bet kuri būsena gali atsirasti, kai jūsų vaikas yra žarnyno obstrukcija. MedLinePlus interneto svetainės duomenimis, vidurių užkietėjimas per savaitę yra mažesnis nei trys. Viduriavimas sukelia dehidratacijos riziką dėl skysčių netekimo.

Apsvarstymai

Kai tik jūsų mažylis pasireiškia žarnyno obstrukcijos požymiais, paskambinkite savo gydytojui, kad jis būtų saugus. Daugeliu atvejų vėmimas, viduriavimas ar skausmas yra viruso, kuris išnyks laiku, rezultatas. Tačiau, dėl rimto žarnyno obstrukcijos pobūdžio, protingai klysti atsargiai, ypač jei yra daugiau nei vienas ženklas.