Pasitikėjimo savimi svarba

Norint pasiekti net mažiausius tikslus ir išgyventi kasdienes pareigas ir pareigas, turite turėti pasitikėjimą savimi. Pasitikėjimo savimi įsitikinimų ugdymo svarba leidžia jums atsikratyti skirtingų balsų ir nuomonių, sakančių “taip, ne, galbūt tai darys”, ir tt pasikliauti kitais žmonėmis vadovauti tau ir Po jų nuomonės paverčia jus nuo jūsų individualumo, daro jus nežinote apie save ir gali sukelti depresiją.

Apibrėžimas

Patikimumas yra požiūris, kurį jūs laikote apie save, kuris leidžia jums judėti į priekį ir pasiekti savo tikslus. Ilinojaus universiteto Urbana-Champaigno konsultacinio centro pasitikėjimo savimi teiginys yra teigiamas požiūris, bet su realistinėmis nuomonėmis. Jie pastebi, kad savimi pasitikintis žmogus turi bendrą savo paties gyvenimo kontrolės jausmą ir gali daryti tai, ką nori, planuoja ir tikisi. Savęs pasitikėjimas reiškia, kad net jei dalykai nepasileidžia, jūs vis dar tikite, kad ilgainiui, kažkaip, tam tikru būdu, jie bus.

Pasitikėjimo savimi ugdymas

Ilinojaus universiteto straipsnyje rašoma, kad tavo tėvai galėjo pasitikėti savimi, skatindami pasitikėjimą savimi ir suteikiant jums meilę net tada, kai padarėte klaidų. Jei neturite tėvų pagalbos, galite tai padaryti patys. Anthony Robbins teigia savo knygoje “Awaken the Giant Within”, kad jo pasitikėjimo ugdymas kyla iš įsisavinimo jo gebėjime jaustis tikri, kad jis tikrai kažką galėtų pasiekti. Jo taisyklė yra tokia: “Jei aš nuspręsiu būti tikri, tada aš jaučiuosi tokiu būdu į bet ką, ir mano pasitikėjimas padės man pasiekti sėkmės.

Vizualizuoti

Miegodamas tyliai sėdėdamas savo akimis ir protingai suvokdamas save kaip patikimą asmenį, tai puikus būdas pasitikėti savimi. Savo knygoje “Atleiskite čempioną” Denny Dicke sako, kad vizualizacija yra veiksmingiausia priemonė pasitikėjimui ir tikėjimui kurti. Dicke pastebi, kad kai ateina laikas pasitikėti judesiais, jūs įsivaizduosite, kaip būdamas ir veikdamas pasitikėdamasis ir norėdamas pasiekti tai, ko norėtumėte, įsitikinę, kad jis vyks po jo, jūs įsitikinsite, kad jūsų protas mato tai kaip pažįstamą žemę.

Neigiamų mąstymų įveikimas

Yra keletas strategijų, padedančių įveikti tas neigiamas mintis, kurios padeda išlaikyti pasitikėjimą. Ilinojus universiteto Urbana-Champaign straipsnyje cituoja keturis patarimus. Pirma, pabrėžkite stipriąsias puses, suteikiant sau kreditą. Antra, rizikuojate ieškodami naujų patirčių kaip galimybės mokytis, o ne laimėti ar pralaimėti. Trečia, pasikalbėkite su savimi, sustodami neigiamos minties viduryje ir pakeiskite ją teigiama mintimi ar žodžiais. Ketvirtasis savęs vertinimas leidžia jums įgyti stipresnę savęs jausmą ir nustoti perduoti savo asmeninę galią kitiems.

Peršokti į priekį su pasitikėjimu

Tapdamas savimi pasitikintis nereiškia, kad esate nerealu apie save ir savo situaciją. Jūs suprantate, kad esate ne Supermenas, bet įsitikinęs, reiškia, kad vis dar žengia į priekį link jūsų tikslų pasiekimų ir troškimų, net jei neatrodo, kad viskas vyksta. Jennifer Capriati, pasakęs sau: “Aš galiu tai padaryti! Aš esu geriausias!”, Kaip ir 1992-ųjų olimpinių žaidynių olimpinių žaidynių laimėtojas, naudojantis teigiama savišvieta, pvz., Olimpinių žaidynių olimpinių žaidynių laimėtojas 1992 m., Gali tikrai padėti jums išspręsti abejones ir padėti Kad išlaikysite jausmą pasitikėjimo savimi.