Pediatrinės mitybos informacija

Nors daugelis vaikų yra pribloški valgytojai, kartais vaikas tampa tokiu skanu eateriu, kad jis nevalgo pakankamai maisto ir netenka svorio. Ši situacija gali sukelti problemą, nes vaikai auga taip greitai, kad labai svarbu tinkamai maitintis. “PediaSure” – tai daugialypės mitybos pakratymas, kuris gali padėti vaikams gauti geros mitybos, kai jie nenori valgyti.

Nepakankamas vaikas

Pasak dr. Mary Gavino, pediatro ir Nemours Foundation korespondento, tik todėl, kad vaikas daug nevalgo arba atrodo šiek tiek liesas, nereiškia, kad jie yra tikrai mažo svorio. Ji teigia, kad genetika prisideda prie vaiko augimo. Tačiau, jei gydytojas sako, kad jūsų vaikas yra tikrai mažo svorio, tai gali būti dėl medicininės priežasties, pavyzdžiui, nesugebėjimas klijuoti arba skydliaukės problema. PediaSure yra naudinga tokiose situacijose, nes ji suteikia kalorijas ir maistines medžiagas saldaus skonio, nešiojamų gėrimų pavidalu.

Kalorijos

Pasak “PediaSure” kūrėjų, reguliariai išaugę 18 uncijų “PediaSure” gėrimo yra apie 240 kalorijų. “PediaSure” kalorijų kiekis truputį skiriasi priklausomai nuo skonio. Kai kurios iš šių kalorijų pagamintos iš pieno, kuris kratomas, o daugelis kalorijų pagamintas iš cukraus, kuris pridedamas prie “PediaSure”, siekiant pagerinti skonį.

Riebalai

Pasak “PediaSure” interneto svetainės, kiekviename “PediaSure” kratyme yra 9 g riebalų, tai yra apie 14 procentų rekomenduojamos paros dozės vaikams. Kai kurie riebalai iš PediaSure gaunami iš pieno, o kai kurie iš jų yra papildomi iš augalų šaltinių. Gėrimuose “PediaSure” taip pat yra 3 g sočiųjų riebalų vienoje porcijoje, tačiau vienoje porcijoje jos nėra.

Baltymas

Baltymai yra svarbus vaikams skirtas maistingųjų medžiagų kiekis, nes jie suteikia energijos ir padeda išlaikyti raumenų masę. “PediaSure” kūrėjai teigia, kad kiekvienoje porcijoje yra 7 g baltymų, tai yra apie 14 procentų sumos, kurią vaikai turi gauti kiekvieną dieną. “PediaSure” taip pat turi atskiras amino rūgštis, kurios yra visų baltymų komponentai.

Vitaminai ir mineralai

“PediaSure” yra praturtintas vitaminais ir mineralais, kad kompensuotų kai kurias maistines medžiagas, kurias prastai vartotojai negauna į savo maisto produktus. “PediaSure” tinklalapyje teigiama, kad įprasto dydžio “PediaSure” gėrimas turi 25 procentus vaisto kasdien rekomenduojamo kalcio suvartojimo, 20 procentų jos geležies rekomendacijos ir 40 procentų vaisto dienos rekomenduojamo vitamino C kiekio. PediaSure taip pat yra vitaminų B ir mineralų, tokių kaip varis Ir selenas.