Puikus “pullup” diegimo instrukcijos

“Perfect Pullup” yra namuose treniruoklis, kuris padeda sustiprinti viršutinę kūno dalį ir šerdį per “pull-ups” ir “chin-ups”. “Perfect Pullup” turi sukimo rankenėlę, kuri užsiima daugiau raumenų ir sumažina sąnarių skausmą, teigia “Perfect Pullup” kūrėjai “Perfect Fitness”. Jame taip pat yra reguliuojamų sūpynių ginklų, leidžiančių tris pratybas, todėl ši įranga yra universalesnė nei standartinė stumdomasis stalas.

Išmatuokite durų kampą, kad įsitikintumėte, jog jis yra nuo 27 iki 37 colių pločio. Jei jūsų pageidaujamose duryse nėra tinkamo dydžio, naudokite kitą duris.

Uždėkite J-kronšteiną durų rėmo viršuje ir pažymėkite dviejų skylių vietą gręžti. Teisinga J-kronšteino padėtis yra durų rėmo pusėje priešais duris. Nuimkite laikiklį ir gręžkite du skyles, naudodami 4 mm grąžtą. Įstatykite “J-Bracket” atgal ir įrenkite varžtus, naudodami “Philips” galvutės atsuktuvą. Kartokite kitoje pusėje.

Uždėkite pirmąjį šoninį šarnyrą 13 1/4 colio žemiau J-kronšteino. Pažymėkite dvi skylutes, kurias reikia išgręžti, nuimkite šerdesą ir gręžkite skylutes, naudodami 4 mm grąžtą. Įstatykite šerdesą atgal į padėtį ir įstatykite varžtus Philips galvutės atsuktuvu. Kartokite kitoje pusėje.

Įtraukite du Swing Arm vamzdelius į Talpinimo vamzdžio šonus. Tada įkiškite svirties ginklus ant šoninių šerdesų, sukibę su didelėmis skylėmis ant svirties ginklų su šoninių šerdesų chromo galva.

Pasukite Swing Arms ir pakabinkite jas ant J-kronšteinų. Patikrinkite, ar “Pullup” vamzdis yra centre, o po to dviem juodais šešiabriauniais varžtais užveržkite numatytu šešiakampiu veržliarakčiu. Neužveržkite chromo varžtais.

Pasitikrink savo Perfect Pullup, palaipsniui visą savo svorį įkišę į barą. Tada pasukite svirties ginklus ir patikrinkite šoninius šerdesus. Patikrinkite durelių rėmą stabilumui. Jei Perfect Pullup nėra stabilus, nenaudokite jo. Pašalinkite įrangą ir įdiekite ją kitoje durų pusėje.