Baseinas treniruotes, kurios gali padėti jums šokti aukščiau

Vandens treniruotes galima laikyti mažu poveikiu, tačiau jie gali būti labai sudėtingi ir naudingi. Baseino treniruotės gali būti tokios pat veiksmingos senjorams, kaip ir sportininkams, norintiems tobulinti savo sprogstamą galią. Ypatinga nauda iš baseino treniruotės yra ta, kad vanduo apsaugo sąnarius nuo smūgio atliekant pasikartojančius judesius.

Plaukimas

Akivaizdžiausias užduotis, kurias galite atlikti baseine, yra plaukimas, dėl kurio gali padidėti jūsų šuolio aukštis dėl dviejų priežasčių. Nepriklausomai nuo plaukimo stiliaus, turite naudoti tinkamą formą, kuri dažniausiai reikalauja greitų ir kontroliuojamų kojų judesių sparčiu tempu, taip pat sprogstamą sukimąsi nuo sienos tarp kiekvieno rato. Abu šie manevrai reikalauja sprogimo stiprumo, kuris tiesiogiai įtakoja jūsų šuolio aukštį. Jei plaukimas yra naujas jūsų treniruotės papildymas, greičiausiai raumenų nuovargis greičiausiai bus nustatytas, kai pasieksite šį sprogdinimo jėgą, tačiau netrukus bus pasiekta rezultatų.

Peršokti pakabukai

Vandens gylis įtakoja judesių sunkumo lygį. Atliekant šuolį pritūpę, stovėkite vandenyje aukščiau savo liemens, jei esate pažengęs sportininkas, stovėkite šiek tiek žemiau vandens, jei esate pradedantysis. Atliekant šuolį pritūpę, bandykite išmėginti kuo daugiau vandens ir nusileisti savo keliais. Iškart dar kartą pritūpęs. Šis pratimas leidžia jums kovoti su vandens atsparumu, o tai reiškia, kad galėsite pralenkti dar aukštesnį ore.

Vertikalios greito ugnies apyniai

Šiai užduočiai jūs norėsite būti vandenyje iki krūtinės. Jūs pradėsite, stovėdami ant galvos pirštų su kojomis kartu. Padėkite rankas savo pusėmis. Pagalvokite apie savo kūną kaip raketą, kai greitai sparčiai atsikeliate, laikydami savo šerdį ir siekdami išlaikyti savo rankas ir kojas. Šis baseino pratimas sustiprins veršelius ir šerdis, tuo tarpu vanduo padengs smūgį ant jūsų kelio ir kulkšnių iškrovimo metu.

Šokti lunges

Peršokti lunges yra svarbūs, siekiant pagerinti jūsų šuolio aukštį, nes jie ne tik veikia savo vertikalią galią, bet ir į priekį ir atgal išsipūtusią sudedamąją dalį, kad raumenų skaidulas veiktų kitu būdu. Norėdami atlikti šį pratimą baseine, jums reikės stovėti vandenyje iki liemens. Jūs pradėsite statinio šlaito pozicijoje. Vienu judesiu nusileisite prie baseino grindų ir prieš nusileidžiate perjunkite priekinės ir galinės kojos. Tai turi būti greitas ir tikslus judėjimas, o šerdis turi būti tvirtai laikomas, kol tai atliekate. Vandens pasipriešinimas padeda vystyti raumenis, kurie padės jums šokti aukščiau.