Filipinų gimnastikos istorija

Gimnastikos sportas turi gilias ir plačias istorines šaknis. Šalys, žinomos sporto tobulinimui, pavyzdžiui, JAV, Roma ir Rusija, išleido daugybę olimpinių medalių. Filipinų Respublika taip pat neįveikė gimnastikos, o olimpinėse žaidynėse Filipinų konkurentai geresni už bokso sportą. Vis dėlto tautos padarė daug, kad paremtų gimnastikos sportą.

Prasmingas pradžia

Filipinai yra maža salos šalis Pietryčių Azijoje. Tauta turi daugiau nei 92 mln. Gyventojų. 1908 m. Filipinų universiteto įsteigimo metu Filipinuose vyko organizuotos sporto programos. Visi studentai turėjo dalyvauti bent viename sporto renginyje. Per dešimtmečius po universiteto atidarymo studentų sportininkai, įskaitant gimnastikas, buvo ugdomi ir apmokyti.

Atletiškumo ugdymas

1916 m. Pradėta statyti patalpų sporto treniruotes, o po kelerių metų buvo pastatyta keletas pastato patobulinimų. Ketvirtasis universiteto prezidentas Rafaelas Palma paskatino sporto departamento plėtrą, o jo misija buvo išplėsti tiek vyrų, tiek moterų atletiką. Universitete vyko gimnastikos programa. Komanda buvo sujungtos su gimnastikos tipo bumbulais, sumaišytais su šokiu. Vėliau dvi gimnazijos darbuotojai, Candido Bartolome ir Francisca Reyes Aquino, tapo raktų į gimnastikos programos kūrimą.

Gimnastika vystosi

Kaip Filipinų Nacionalinės kolektyvinės asociacijos asociacijos narys ir universiteto direktorius, Candido Bartolome padarė daug to, kad praturtintų gimnastikos sportą tautoje. Bartolome užtikrino paramą gimnastikos varžyboms universitete ir padėjo kitoms Filipinų organizacijoms kurti savo programas. Francisca Reyes Aquino, viešųjų mokyklų biuro narė ir liaudies ir ritmo šokių pedagogas, prisidėjo prie ankstyvo mokymosi Gimnazijos universitete. Konkrečiai, ji įkvėpė gimnastikos programas su šokių judesiais, išskirtiniais kultūrai. Ji taip pat parašė vadovus gimnastikams ir iškėlė sporto profilį visoje tautoje.

Rėmėjų jaunimas

Filipinų Respublika nėra labai aukšta pasaulyje, kai kalbama apie gimnastiką. Tačiau daugelis jaunų Filipinų konkurentų traukia į Jungtines Amerikos Valstijas ir pradeda atstovauti savo gimtajai šaliai olimpinėse žaidynėse. Be to, jaunimo lengvosios atletikos rėmėjai, tokios kaip “Children International”, visame pasaulyje veikianti humanitarinė organizacija, remia Filipinų gimnastikos viltį.