Geriausia šalta pavara bėgikams

Kai pažįstate, kad būsiesite šaltu oru, pradėkite ieškoti šalto važiavimo įrangos su keletu konkrečių daiktų ir medžiagų. Jums reikės įrankių savo kojoms, kojoms, šerdims, rankoms ir galvai. Atsižvelgdami į tai, ieškokite slidinėjimo kojinių įdėklų be įprastų kojinių, kad jūsų kojos būtų šiltos. Paleidžiamos pėdkelnės ir ilgio apatiniai polietileniniai maišeliai išlaikys jūsų širdį šilta, o šalto oro sąlygoms būtinos pirštinės ir skrybėlės. Ieškokite tam tikrų medžiagų, kad išlaikytumėte sau šiltą ir sausą, pvz., Poly-pro, mišinį, kuris padėtų liemenį prakaituoti nuo jūsų kūno; “Coolmax”, kuris daro tą patį, ir vilna išoriniam sluoksniui.

Dažniausiai pasitaikantys trūkumai

Tiesiog todėl, kad drabužių gaminys palaiko šilumą, nereiškia, kad tai idealus bėgimas. Jūs norite parinkti įrangą, kuri palaikys jūsų šilumą ir sausumą. Jei daiktas netraukia lūpos nuo savo kūno, jis gali pasidaryti šaltas ir drėgnas arba, dar blogiau, užšalti. Ieškant tinkamų medžiagų, pvz., Paminėtų aukščiau, mišinių, padės išvengti šalto, drėgno bėgo. Nepamirškite, kad svarbu palaikyti šilumą. Gerai uždaryta skrybėlė, pagaminta iš lengvos medžiagos, kuri greitai traukia prakaitą ir greitai išdžiūsta, taps šilta. Bėgdami galvos apdangalus, kol jie šildo jūsų ausis, palikite didelę savo galvos dalį, atidengtą elementams.

Kur nusipirkti

Beveik visi važiuojantys ir sportiniai mažmenininkai veiks kažkokį šaltojo oro mechanizmą, skirtą bėgikams. Parduotuvėse, esančiose šaltesniuose klimatuose, paprastai būna puikus įrankių rinkinys, skirtas žiemą braižyti lauke; Jūs taip pat galite rasti internetinį šaltojo oro orlaivį, tačiau mažesnių pinigų taupymo ir patogios apsipirkimo pranašumus gali atsverti trūkumai Negalima išbandyti drabužių, prieš juos perkant.

Kaina

Pinigai, kuriuos jūs išleidžiate šalto orų pavarą, tiesiogiai bus susiję su tuo, kiek nuspręsite pirkti. Aukštos kokybės šalto orų pirštinės važiuoja nuo 15 iki 20 dolerių, o gera pora dirbančių pėdkelnių gali kainuoti nuo 40 iki 100 dolerių, priklausomai nuo medžiagos, tinka ir gamintojo. Striukės kainuos nuo 30 dolerių iki 200 dolerių, priklausomai nuo tų pačių veiksnių ir dažnai gali būti parduodamos vasaros mėnesiais.