Labiausiai vertinami sveiki maisto vitaminai

Visų maisto vitaminų sudedamosios dalys yra iš natūralių maisto produktų, įskaitant koncentruotas vaisių ir daržovių dalis, o ne sintetinius ekstraktus. Sveiki maisto vitaminai naudinga organizmui maistine forma išlaikant visas maistines medžiagas ir vitaminus nepažeistos. Rinkoje yra keletas visaverčių vitaminų, kurių biologinis prieinamumas, kokybė ir turinys yra geresni.

Sveiki maisto vitaminai yra geriau įsisavinami jūsų virškinimo trakte negu atskiras vitaminas izoliatas. Visa maisto papildai suteikia maistingumo šaltinį šalia jų maisto šaltinio, įskaitant esmines riebalų rūgštis, fitonukus ir fermentus, skirtus virškinimui. Visuose maisto produktuose yra tinkamas pusiausvyras tarp vitaminų ir mineralų, kurie sąveikauja vienas su kitu ir veikia biologinio prieinamumo sinergiją. Pavyzdžiui, kalciui reikia absorbuoti vitaminą D.

Daug žmonių reikalauja papildomų vitaminų, kurie papildytų savo mitybą, ypač dėl sveikatos sutrikimų, galinčių pakenkti maistinių medžiagų virškinimui ar absorbcijai. Žmonėms, kenčiantiems nuo pažeistos imuninės sistemos, rūkantiems, paaugliams, sportininkams ir senjorams taip pat gali reikėti papildyti. Jei nevalgysite vaisių ir daržovių arba reguliariai valgo greta esančių maisto produktų, taip pat gali būti vitaminų trūkumo ir gali būti naudingi visi maisto vitaminai.

Geriausi sveiki maisto vitaminai turėtų atitikti tam tikrus vientisumo ir saugos standartus. Geras vitaminų papildas turėtų būti pagamintas pagal farmacijos GMP arba geros gamybos praktiką, kuri yra tokia pat, kaip JAV maisto ir vaistų administracijai taikomi vaistų gamintojai. Geriausiai įvertinti vitaminai turėtų būti paženklinti autentiška autentiškumo sertifikatu arba analizės sertifikatu, įrodymais dėl kokybės kontrolės testų. Pagal “MayoClinic” taip pat ieškokite “UPS” ant etiketės, kuri užtikrina JAV farmakopėjos nustatytus stiprumo, grynumo, dezintegracijos ir ištirpinimo standartus. Jei jūsų vitaminas laikosi šių standartų, žinote, kad priedas yra aukščiausios kokybės produktas, kuriame nėra kenksmingų teršalų ir kuriame yra išvardytų faktinių ingredientų.

“Natural News” suteikia naują skyrių “Editor’s Choice Award” už visų maisto vitaminų, skirtų vyrams ir moterims. Naujojo skyriaus multivitaminų eilutėje “Kiekvienas žmogus II” yra organinių superfoodų ir priešvėžinių elementų, tokių kaip ciberžolė, imbieras ir selenas. Kiekvienos moters linija skirta moterų mitybos poreikiams. Taip pat geriausias pasirinkimas su “BestMultivitamins.net”, “Naujajame skyriuje” yra maisto produktų, pagamintų iš USDA organinių maisto produktų ir žolelių, auginamų ne genetiškai modifikuotu organizmu, sojos su probiotikais. Vitamino danga gaminama iš ne GMO kukurūzų. Visų žolelių ekstrahavimo proceso naujame skyriuje nėra cheminių tirpiklių, kaip tai daro daugelis kitų multivitaminų.

Vitaminų kodas sukuria įvairią maisto produktų vitaminų, vadinamų Gyvybės sodu, liniją. Gyvūnų sodas “Living Multi” su probiotiniais mikroorganizmais ir fermentais yra vyrų, moterų ir optimaliose formulėse, kuriose yra superfood ingredientų, įskaitant daugiau kaip 80 skirtingų vaisių, daržovių, žolelių, prieskonių ir organinių ekstraktų. “Garden Life” įkūrėjas ir pirmininkas Jordanas Rubinas sako, kad bendrovės vitaminai apima visus kofaktorius, kurie naudingi organizmui.

“Xtend-Life Natural Products” gamina aukštos kokybės maisto papildus, kurie atitinka tiek Britanijos, tiek JAV farmakopėjos standartus. Jo parašas “Total Balance” visą maisto vitaminų priedą sudaro 99 maistingųjų medžiagų. “Xtend-Life” keturių pakopų pristatymo sistema užtikrina, kad maistingosios medžiagos, gautos iš stiprių žalių maisto ingredientų, būtų tinkamai absorbuotos. Xtend-Life vitaminų enterinė danga apsaugo nuo skrandžio rūgšties pažeidimo. Kompanija stovi už savo produkcijos ir siūlo šešių mėnesių pinigų grąžinimo garantiją.

Identifikavimas

Specialiųjų poreikių

Kokybė

Naujas skyrius

Gyvenimo sodas

Xtend-Life