Minkštųjų maisto idėjų, skirtos mažiems vaikams pjaustyti moliuskus

Maži vaikai yra žinoma, piktadariai valgytojai, tačiau situacija gali dar labiau pablogėti, kai vaikai pjaus savo moliuskus ir kramtyti tampa skausmingi. Laimei, jūsų vaikas vis dar gali valgyti įvairias sveiką maistą, įskaitant daugybę savo mėgstamų, tiesiog reikia rasti naujų būdų, kaip paruošti ir tarnauti jiems, kad jie būtų pakankamai minkšti, kad jų nereikėtų kramtyti.

Jogurtas

Jogurtas yra ne tik minkštas ir sklandus – tai šaltas, kuris gali palengvinti skausmui išsiveržiančių dantų skausmą. Padarykite dar vaiko jogurtą sveikesnį, įsigydami paprastą veislę be pridėto cukraus ir sumaišydami ją su šviežiais arba šaldytais vaisiais maišytuve, kol ji bus lygi ir vienoda.

Obuolių padažas

Obuolių vynas yra dar vienas šaltas maistas, kuris nuleidžiamas be kramtymo, bet turi pakankamai skaidulų ir vitaminų, kad jis būtų sveikas užkandis ar garnyras. Kiti vaisių ir daržovių tyrės vienodai tinkami mažiems vaikams duoti, tačiau obuoliai parduodami didelėse talpyklose, taigi jums nereikės išleisti pinigų už brangus maistas kūdikiams.

Pasta

Makaronai yra daugeliui mažiems vaikams skirtų mitybinių špagų, o jūs galite padaryti tai dervingą maistą, pasirinkdami įkandimo dydžio makaronus, tokius kaip mini lukštai, ratai arba “Orzo”, ir virkite jį keletą minučių ilgiau nei įprastai, jūs turėsite makaronus Kurie yra maži ir pakankamai minkšti, kad reikalauti tik mažiausio kramtymo kiekio. Pabandykite supjaustyti makaronus su sviestu ir parmezano sūriu arba lygiu pomidorų padažu.

Vaisiai

Kukurūs vaisiai, tokie kaip obuoliai, gali būti pernelyg sunkūs dygstančio mažyliui, tačiau minkštųjų vaisių, tokių kaip arbūzas ir pernokusių bananų, mažai reikia kramtyti ir tiekti daug maistinių medžiagų tik keliais įkandimais. Tiesiog būtinai nupjaukite visus vaisius į mažus gabalėlius, kad išvengtumėte užspringimo ir sumažintumėte reikalingą kramtymą.

Sūris yra dar vienas vaikams draugiškas mėgstamiausias, ir tai yra lengva pristatyti savo vaikui taip, kad nepakenks jo dantims. Sūrį galima valgyti iš šaukšto ir nuryti be dantų, arba jūs galite padėti savo mažamečio sutrintų Čederio ar mocarelos, kurios yra mažos ir minkštos, todėl nereikalauja, kad jis naudotų savo moliuskus.

Kiaušiniai supakuoti su vitaminais ir pristatyti sveiką baltymų dozę, kuri yra svarbi, kai jūsų žaismingas bamblys atsisako mėsos ir kitų baltymų šaltinių. Jautienos kiaušiniai reikalauja šiek tiek kramtyti, o juos galite padaryti dar minkštesnius ir purtesnius, prieš valgio gaminimą pridėkite šaukštą vandens ir pabarstykite sūrio.

Kai jūsų kūdikis pirmą kartą išmoko valgyti kietą maistą, jūs greičiausiai maitinate savo gerai paruoštas daržoves, o tie patys maisto produktai puikiai tinka mažiems vaikams, kurie sunkiai kramtyti be skausmo. Virkite morkas, žalias pupeles ir bulves, kol jie bus labai minkštos, tada supjaustykite juos mažais gabalėliais prieš patiekdami savo mažyliui.

Minkštas sūris

Kiaušiniai

Virti daržovės