Nordic track excel vs sequoia

“Excel” ir “Sequoia” yra senesnės “Nordic Track” slidininkų versijos. “Sequoia” buvo originalus slidininkas. Kitas “Challenger” modelis, po kurio eina “Excel”. Šios dvi slidininkų mašinos turi daugiau panašumų nei skirtumai. Pagrindinis skirtumas yra dizaino medžiagose ir mašinos mobilumas.

Istorija

“Nordic Track” 1976 m. Pradėjo Edas Paulis. Gyvendamas Minesotoje, Paulis norėjo sukurti vidinį mašiną, kuris mėgdžiojo bėgimą slidėmis. “Nordic Track” išlaikė šaknis Minesotoje – slidininkams, įskaitant “Sequoia” ir “Excel”, ten buvo pagaminti netgi po to, kai įmonė augo. 1998 m. “Icon Health and Fitness” nusipirko “Nordic Track” ir galiausiai perėjo gamybą užsienyje. “Excel” ir “Sequoia” laikomi “Nordic Track” klasika, nes jie buvo pagaminti prieš parduodant įmonę ir gaminant iš Minesotos.

Medžiagos

“Sequoia” yra originalus “Nordic Track skier” modelis. Tai gaminama iš pušies ir plieno. Pušis turi raudonmedžio dėmių apdailą ir plienas yra juodas. Po “Sequoia” “Excel” atėjo du slidininkų modeliai. Jis gaminamas iš ąžuolo ir nerūdijančio plieno, kuris suteikia metalui blizgančią išvaizdą. Ąžuolo mediena yra padengta aiškia apdaila.

Dizainas

Tiek “Sequoia”, tiek “Excel” slidininkų pakrauti lengviau saugomi. Vertikaliai sulenkiami ir stovi ant pagrindo. Tačiau “Excel” modelis yra labiau judrus nei “Sequoia”. Jis turi ratus ant nugaros kojų. Galite sulankstyti įrenginį, tada pakreipti jį ant ratų ir nulenkti į saugojimo vietą.

funkcijos

Šių dviejų mašinų ypatybės yra identiškos. Jie abu turi reguliuojamą viršutinį ir apatinį kūno atsparumo nustatymus. Klubo laikiklis gali būti pakreiptas ir perkeltas, kad atitiktų kiekvieną asmenį. Jūs taip pat naudojate abu slidininkų modelius. Pradėkite stumti kojas sklandžiai judėti pirmyn ir atgal. Paimkite rankines rankenas ir perkelkite rankas priešais kojas. Jūsų kairė ranka judinama atgal, kai jūsų kairoji kojė yra į priekį. Pasiūlymas turėtų būti sklandus ir natūralus.

Prieinamumas

“Nordic Track” nebeteikia “Sequoia” ar “Excel”. Vienintelis “Nordic Track” gaminamas slidininkas yra “Classic Pro Skier”. Tačiau galite nusipirkti “Sequoia” ir “Excel” kaip atnaujintus įrenginius iš įmonių, kuriose yra originalių slidininkų, tokių kaip šie, ir juos atnaujinti.