“NORDICTRACK EXP 1000” bėgimo takelio instrukcijos

“NordicTrack EXP1000” bėgimo takeliui yra 1,5 arklio jėgos variklis jūsų namuose treniruotėms. Jis siūlo didžiausią 10 mylių per valandą greitį, pritaikant įvairias pratybų procedūras iki 10 procentų. Po treniruotės, bėgimo takelis sulankstyti, kad būtų lengviau laikyti. Paprastas ekranas leidžia lengvai valdyti.

Visų pirmą

Norint valdyti “NordicTrack”, jums reikia elektros energijos, ir reikalinga 15 arba daugiau amperų paskirta, įžeminta grandinė ir viršįtampio apsauga. Kronšteinas turėtų būti pastatytas toje srityje, kurioje yra 8 pėdų atstumo už diržo. Maksimalus naudotojo svoris bėgimo takeliuose yra 250 svarų, o mašinoje vaikščioti ar paleisti tik vienas vartotojas vienu metu.

Saugumas ir rankinis nustatymas antrą kartą

Įjungus / išjunkite bėgimo takelį, kad įjungtumėte ir išjunkite bėgimo takelį. Sustokite ant denio, kai kojos pasiskirsto ant diržo. Pritvirtinkite raktą prie juostos ir tada įkiškite saugos raktą į konsolę. Paspauskite svorio mygtuką, kol pasirodys jūsų svoris, ir pasirinkite savo svorį. Paspauskite amžiaus mygtuką, kol pasirodys jūsų amžius, ir pasirinkite savo amžių. Pasirinkite rankinį treniruotės režimą, kuriame valdote bėgimo takelio greitį ir nuolydį. Paspauskite pradžios mygtuką ir pradėkite vaikščioti lėtai. Paspauskite greičio mygtuką, kol pasieksite norimą tempą. Nustatykite nuolydį paspausdami nuolydžio mygtuką.

Vienas iš trijų

“NordicTrack EXP1000” turi tris iš anksto nustatytas treniruotes. Norėdami pasirinkti vieną iš jų, įdėkite raktą ir paspauskite pasirinkimo programos mygtuką. Pasirinkite treniruotes iš Kalnų takų, Gorge Trail ar Canyon Run. Laikykite turėklus ir pakelkite diržą, kai jis pradeda judėti. Stebėkite savo širdies ritmą, padėkite rankas ant metalinių daiktų ant turėklų.

Keturi eiti

Pasibaigus treniruotės laikui, sulenkite EXP1000. Pirma, atjunkite apsauginį raktą nuo mašinos ir spaustuką nuo savo juosmens. Tada išjunkite bėgimo takelį ir atjunkite jį nuo bangų apsaugos. Pasivaikščiokite prie bagažinės dalies ir padėkite rankas prie denio kraštų šalia diržo. Paimkite denį ir eikite arčiau konsolės. Padėkite savo dešinę ranką diržo viduryje ir naudokite kairę ranką, kad įkišėte fiksatorių kaištį į skylę, kad užfiksuotumėte bėgimo takelį. Perjunkite prie bėgimo tako priekio, laikykite ant turėklų, nuleiskite jį į tave ir nuneškite į saugyklą.