Opc-3 izotoniksas adhd

Poveikių, kaip dėmesio deficito hiperaktyvumo sutrikimų gydymo (ADHD), naudojimas pastaraisiais metais išaugo. Sveikos sutrikimo simptomams sunku kontroliuoti veiksmus ir elgesį, pateikiant jų hiperaktyvumą ir impulsyvumą, taip pat sunkumus, susijusius su koncentracija ir dėmesio išlaikymu. Nors paprastai vartojami receptinių vaistų stimuliatoriai ir elgesio terapija, gali būti naudingi ir maisto papildai.

OPCs ir OPC-3 “Isotonix”

Oligomeriniai proanthocyanidinai (OPCs) yra junginiai, gauti iš augalinės kilmės flavonoidų. Jie yra uogose, riešutuose, gėlėse, pupelėse ir raudonajame vynyje, tačiau didžiausia koncentracija atsiranda sėklose, odelėje ir konkrečių augalų žievėje. Jų cheminė struktūra yra paprastesnė nei kitų flavonoidų, todėl jas lengviau sugeria kraujyje. Kadangi jų sudėtyje yra stiprių antioksidantų, OPC padeda kovoti su riebalais ir vandenyje tirpiais oksiduojančiais vaistais, mažina uždegimą ir padeda pašalinti baltymus. OPC padeda išlaikyti kraujagyslių sistemą ir šalinti alergijas, astmą, Alzhaimerio ir Parkinsono ligos simptomus, be kitų dalykų. Jie taip pat gali būti naudingi gydant ADHD. OPC-3 Isotonix skiriasi pristatymo metodu. “Isotonix” yra vaisto vienkartinio pristatymo organizme būdas. Tai leidžia greitai ir efektyviai sugerti junginius į kraują.

OPC-3 veiksmingumas ADHD

Vaikų ir paauglių psichiatrijos žurnale paskelbtame tyrime buvo ištirtas OPC vartojimas vaikams, sergantiems ADHD. Kaip pranešta, jo naudojimas padėjo sumažinti nepastebėjimo ir išsiblaškymo simptomus žymiai daugiau negu impulsinis ir hiperaktyvus elgesio simptomai, tačiau abu pokyčiai buvo pastebėti. Remiantis “Alternatyvios medicinos apžvalga”, OPC naudojimas ADHD dažniausiai grindžiamas anekdotinėmis ataskaitomis, kurios rodo, kad simptomai pagerėjo, kai pacientai vartojo OPC papildai. Gyvūnų tyrimas nustatė, kad OPC papildai taip pat pagerino atminties ir mokymosi problemas.

OPC papildai ir stimuliuojantys vaistai nuo ADHD

Preliminarus psichologo dr Marion Sigurdson atliktas tyrimas naudojo OPC priedą, pagamintą iš pušų žievės ir vynuogių sėklų, skiriant 30 vaikų ir suaugusiųjų, sergančių ADHD. Ji teigė, kad taip dirbo ir stimuliuojantys vaistai gydant dėmesio ir elgesio simptomus. Negalima vartoti ar suteikti vaikui bet kokių papildų, nepasitarę su gydytoju ar pediatru, tačiau, ypač dėl to, kad kiti vaistiniai preparatai jau buvo išrašyti dėl sąveikos galimybių.

OPC ir ADHD

Nors tyrimai neparodė, kaip OPC gydo ADHD, laboratoriniai tyrimai parodė, kad OPCs gali padėti reguliuoti neurotransmiterių dopaminą ir norepinefriną, kurie yra susiję su ADHD funkcionavimu. Dr James Greenblatt, “Comprehensive Psychiatric Resources Inc.” gydytojas, teigia, kad jis savo klinikoje įvykusių atvejų tyrimo metu nustatė, kad vaikai, turintys ADHD, rodo gerėjančią ranką, elgesį ir mokinių pasiekimus bei EEG pokyčius, kai jie vartojami OPC papilduose. Nepaisant šių preliminarių išvadų, OPC ir ADHD vartojimo kontroliniuose klinikiniuose tyrimuose nebuvo atlikta jokių tyrimų, todėl, nors šio preparato vartojimas gali būti naudingas, šiuo metu nėra jokios galutinės mokslinių tyrimų. Jei turite klausimų ar svarstote priedą, pasitarkite su savo gydytoju.