Saugiausias sportas žaisti

Saugiausios sporto šakos yra tos, kuriose yra mažiausias sužalojimo lygis. Nors beveik bet kuri veikla gali sukelti žalos riziką – net jei tai tik ištraukta raumenų sąskaita, ar nešvarumai į sąnarius, bekontaktiniai sporto šakos paprastai yra saugiausios. Pavyzdžiui, jei krepšinis konkrečiai nėra kontaktinis sportas, kaip futbolas, yra daug stūmimo ir kitų kontaktų, kai žaidėjai priartėja prie krepšelio. Panašiai sportas, kuris naudoja kietą kamuolį, kuris važiuoja dideliu greičiu, pvz., Beisbolo, kelia didesnę riziką nei sportas su minkštesniu rutuliu, kaip tenisas.

Plaukimas

Remiantis 2007 m. Nacionalinio katastrofinio sporto traumų tyrimo centro ataskaita, plaukimas kontroliuojamame baseine yra vienas saugiausių sporto šakų. Tyrėjai teigė, kad, plaukiant, komandos gali uždrausti didelius sužalojimus, jei komandoje draudžiama lenktynių nardymas per sezono pabaigą. Konkurencinis plaukimas reikalauja galimybės plaukioti įvairiais smūgiais, palaikyti savo kvėpavimą, ištvermę ir tvirtą padėtį tvirtai baigti lenktynes. Tačiau plaukikų, kurie mokosi tinkamų technikų – pavyzdžiui, išvengti pečių ir nugaros problemų – ir kurie išlieka formos, turėtų būti saugūs ir naudingi sporto.

Golfas

Tarp rimčiausių golfo žaidėjų grėsmių – be žvalgybos traukos – kyla sužalojimai, kylantys iš pasikartojančio golfo klubo su tam tikra jėga. Golfo sūpynės galingas sukimo judesys gali įtempti nugarą, klubus ir kelius. Tačiau kondicionavimas, kuris apima raumenų sustiprinimą aplink šaknis, ir praktikuojantis metodas, kuris riboja sąnarių įtampą, leidžia jums žaisti golfo daugelį savo gyvenimą. Kol pasiliksite atsargūs dėl netinkamų golfo kamuoliukų ir likite toli nuo kažkokio klubo nugrimzdimo, turėtumėte vengti šio sporto retų sužalojimų.

Tenisas

Kaip ir bet kokio sporto atveju, pernelyg dideli tam tikri raumenys ir sąnariai teniso metu gali jus priversti slaugyti žalą. Tačiau, jei išvengsite per didelės dozės ir atsibusite, kai pradėsite skaudėti ar kitokį diskomfortą, galite užkirsti kelią tokiems sužalojimams. Pasak centro, tenisas yra vienas saugiausių sporto šakų. Per 25 metų tyrimą centras teigė, kad JAV buvo pranešta apie daugiau nei 500 000 traumų ir lauko sužalojimų, pranešta apie daugiau kaip 400 000 vidurinės mokyklos beisbolo sužalojimų ir apie 140 000 teniso sužeidimų.

Apdaila

Ironiška, kad ginklą turintis sportas taip pat yra vienas iš saugiausių sporto šakų dalyviams. Australijos bendruomenių tarnyba pažymi, kad šiuolaikinės saugos priemonės labai stiprina sporto saugumą. Kadangi vilkdalgiai dėvi apsaugines galvos apdangalą ir apmušalus aplink jų liemenį ir kojas, jie yra gerai apsaugoti nuo buko galo ir nuobodu visų rūšių tvorų kalaviją. Tačiau kondicionavimas ir lankstumas yra labai svarbūs norint išvengti sužalojimų, nes ištiesti rankas ir kojas ir greitai reaguoti į priešininko veiksmus yra pagrindinės sporto dalys.