Šventosios širdies memorialinės ligoninės dieta

Šventosios Širdies memorialinės ligoninės dieta yra dietos planas, kuris skatina greitą svorio mažėjimą. Dietai valgyti didelius sriubos kiekius, kad sumažėtų kalorijų suvartojimas, kai jaučiasi pilnas. Ši raminanti dieta nėra mitybinga ir gali būti pavojinga jūsų sveikatai. Prieš pradėdami mitybą pasitarkite su gydytoju, kad sužinotumėte, ar tai yra naudinga jums.

Istorija

“Sacred Heart Diet” – tai “blusų” maisto planas, kuris tariamai kilęs iš “Sacred Heart” ligoninės kardiologijos skyriaus, sakė “EveryDiet”. Manoma, kad mityba buvo rekomenduojama kaip greitas svorio netekimas tiriamiems pacientams, kuriems yra antsvoris. Tačiau Monrealio Kanados Šventosios Širdies ligoninė, Amerikos širdies asociacija ir Šventosios Sirdies medicinos asociacija paneigia bet kokią su mityba susijusią veiklą, praneša “EveryDiet”.

funkcijos

Šventoji širdies dieta yra septynių dienų valgio planas, kuriame yra daržovių jautienos sriuba. Dietai gamina didelę sriubos partiją, kurią jie valgo kelis kartus per dieną. Didžioji dalis vaisių ir daržovių pridedama prie daugumos patiekalų. Dieta tam tikromis dienomis leidžia nedideles dalis neriebių pieno, jautienos ir rudųjų ryžių. Priimtini gėrimai yra žalioji arbata, kava, vanduo arba sultys. Venkite alkoholinių gėrimų ir soda, vykdydami Šventąją širdies dietą.

Mityba

Didelis vaisių ir daržovių kiekis, valgomas šventosios širdies dietos, suteikia jūsų kūnui svarbių vitaminų, mineralų ir antioksidantų, kurie skatina gerą sveikatą. Pati pati sriuba nėra nesveika, bet pirmiausia valgant daug sriubos, jūsų kūnas gali nepakankamai mitybuoti. Amerikietiška širdies asociacija įspėja, kad nepakankamai mąsto dietos, kurios pervertina vieno tipo maisto produktus. Šios dietos sukelia mitybos trūkumus, nes jie nesumažina sudėtingų angliavandenių, sveikų riebalų ir lieso baltymo.

Efektai

Pasak “EveryDiet” interneto svetainės, “Sacred Heart Diet” per savaitę tariamai sukelia dietų praradimą nuo 10 iki 17 svarų. Dauguma prarastos svorio yra vandens svoris, kurį galima sugrąžinti grįžus į standartinę dietą. Valgydami daug vaisių ir daržovių, padidėja pluošto suvartojimas, skatinamas dažnas žarnų judesys. Tai išvalo virškinamąjį traktą perteklinių atliekų, dar labiau sumažinant svorį.

Įspėjimas

Gydytojai įspėja, kad Šventoji širdies dieta yra neveiksminga kaip ilgalaikis svorio netekimas. Amerikos širdies asociacija praneša, kad greiti svorio planai gali sukelti neigiamą medicininį poveikį. Šventoji širdies dieta gali palikti blogą maistą ir trūksta svarbių vitaminų ar mineralų. Subalansuota mityba, kurioje yra angliavandenių, liesos baltymų ir sveikų riebalų, kartu su dažnu fiziniu aktyvumu, yra geresnis svorio netekimas. Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradėdami šventosios širdies dozę, kad nustatytumėte, ar tai tinkamas pasirinkimas.