Vienas kūnas dalis dienos mokymo

Bandydami įgyti raumenų ir pagerinti kūno sudėtį, yra daugybė treniruočių programų, kurias galite naudoti. Vienas galimas raumenų sustiprinimo metodas – treniruoti tik vieną kūną per dieną. Kiekvieną treniruotę gali būti naudinga sutelkti visą savo energiją į vieną kūno dalį, taip pat gali būti ir šio mokymo stiliaus trūkumų. Amerikos sporto medicinos kolegija rekomenduoja pasirinkti pratimus, kurie dvi ar tris kartus per savaitę traukia visas pagrindines raumenų grupes, kaip veiksmingesnį raumenų stiprinimo metodą.

Privalumai

Vienas kūno dalies dienos mokymas turi keletą galimų naudos raumenų formavimui ir stiprinimui. Šis metodas gali padėti jums efektyviai mokytis išlaikydamas trumpesnius jėgos treniruočių seansus, nes kiekviename treniruotės metu jums nereikia atlikti viso kūno pratybų. Be to, treniruojant vieną kūno dalį per dieną, kiekvienai kūno daliai reikia daug atsigavimo laiko prieš kitą tos konkrečios kūno dalies treniruotę. Vienas iš kūno dalių dienos raumenų treniruotės taip pat gali suteikti jums daugiau dienos aerobinio aktyvumo, kuris yra pagrindinis sveikatos ir fitneso paslaugų departamento sveikatos ir fitneso komponentas.

Trūkumai

Kuriant tavo treniruočių planą, kai viena kūno dalis dirba kiekvieną dieną, yra keletas klaidų. Kiekvieno septynių dienų darbo kūno dalys gali nepakankamai stimuliuoti raumenų augimą ir stiprumo padidėjimą. Be to, tokio pobūdžio mokymai gali ne pagerinti bendrą tinkamumą, kiek treniruočių planus, kurie naudoja sudėtinius pratimus kartu su aerobiniais ar sporto mokymo komponentais. Sudėtinės pratybos užsiima daugybe raumenų, kad kiekviena pakartotinai užpildytų rinkinį, o ne vienos raumens ar raumens grupes.

Treniruočių tvarkaraščio pavyzdys

Vieno kūno dalių dienos mokymo tvarkaraščio galimybės yra neribotos. Būkite atsargūs nenurodydami sudėtingų pratimų, tokių kaip “pushups”, kurios dirba tiek krūtinėje, tiek rankose, iš eilės dienų. Jei tikra kūno dalis yra dienos mokymas, pasirinkite pratimus, kurie išskiria konkrečius raumenis ar raumenų grupes per sudėtinius pratimus. Vienas iš kūno dalių dienos mokymo programos pavyzdys galėtų būti: pirmadienis, krūtinė, antradienis, atgal, trečiadienis, dantenos, ketvirtadienis, ginklai, penktadienis, keturkampis, šeštadienis, pilvo dalys, sekmadienis, pečiai.

Alternatyvos

Jei nauda neviršija jūsų mokymo tikslų trūkumų, galite pasirinkti alternatyvų raumenų stiprinimo būdą. Viena įprastinė treniruotės programa apima visą kūno rengimą, kuris apima rečiau treniruotes, kurios dirba visą jūsų kūną. Kitas potencialiai naudingas alternatyva yra viršutinė / apatinė programa, kuri apima treniruotes, labiau orientuotas į viršutinio kūno raumenis, o kai kurie, kurie siekia mažesnio kūno raumenų tikslinimo; be to, jūs pasirinksite daugybę sudėtinių pratimų Kartu sutelkiant visas pagrindines raumenų grupes į dvi ar daugiau dienų per savaitę, kaip siūlo Ligų kontrolės ir prevencijos centrai. Panašu, kad toks tvarkaraštis suteikia jums dienų be kėlimo, per kurį jūs galite pailsėti ar sutelkti dėmesį į aerobikos ir (arba) sporto mokymo veiklą į savo treniruotės planus.