Geriausia pratimo mašina užpakalis, šlaunys ir klubai

Kojos spaudimas yra vienintelis geriausias mechanizmas, skirtas nosies, šlaunų ir klubų stiprinimui. Kiti atsparumo mechanizmai išskiria specifinius apatinius kūno raumenis, tačiau kojos spauda yra viena mašina, kuri visais savo apatiniais raumenimis plečia visą kūno jėgą. Raumenų veiksmingumas ir funkcinis stipris yra dvi retosios kojos spaudos privalumai.

Dvi pagrindinės bendrosios kojų spaudos priemonės yra kelio (apatinės kojos) pratęsimas ir klubo (šlaunų) pratęsimas. Raumenys, kuris veikia kelio prailginimą, yra keturkampis, o keturkampis pagrindinė funkcija – valdyti kiekvieno judesio fazės pradžią ir pabaigą. Prailginimas prie klubo sąnario vadovaujamas gluteus maximus ir hamstrings. Geliai reguliuoja judėjimo krypties keitimą. Galutiniai raumenys taip pat prižiūri atsparumo lėtėjimą ekscentriškoje fazėje.

Galimi įvairūs kojų spaudos modeliai, tačiau dauguma jų turi panašių savybių. Standartinis kojos spaudinys ateina su reguliuojama sėdynės ir užpakalinio padėklo kombinacija. Ši manevringumas pirmyn ir atgal suteikia dauguma treniruokliams galimybę naudotis kojų spaudimu. Kvadratinė platforma yra kur jūsų kojų apačios. Judėjimo orientaciją diktuoja kvadratas, kuris yra priešais jus. Kiekvienoje kojos spaudoje yra įmontuotas įkištas atsparumo svoris. Atsparumo svorio krepšys svyruoja nuo 10 svarų. Iki 300 svarų. Kai kuriais atvejais. Lengvai pasiekiamas svorio krepšelis užtikrina laiko mokėjimą ir optimalų saugumą. Taip pat yra plokščių pakrautų mašinų, kurios gali būti pakraunamos dideliu svoriu. Kai kurios mašinos vadinamos klubo keltukais. Viršutinės kūno sumažėjimo kampo (nuo lygiagrečios iki grindų iki 45 laipsnių kampo) pokyčiai daro įtaką fizinio krūvio sunkumams. Didesnė pėdų padėtis gali įdarbinti daugiau kojų kirpėjų, o žemesnė pozicija gali įdarbinti daugiau keturgalvių. Veršeliai – ir vidinės / išorinės šlaunų – taip pat gali būti izoliuotos, atsižvelgiant į pėdos padėtį ir techniką.

Tam tikri ortopediniai apribojimai gali paskatinti kai kurių žmonių kojų problemą. Kojų spaudimas gali sukelti nepatogumų asmenims su kelio ar klubo sužalojimais. Kairėje pusėje kojų spaudimas gali būti gydomas žmonėms, turintiems apatinės nugaros dalies ar apatinės kojos problemų. Kojų spaudimas turėtų būti tik vienas (bet iš viso) viso žemo kūno pratybų programos komponentas. Taip pat turėtų būti atliekamos kitos kojos pratimai.

Kojos spauda turi galimybę įveikti beveik visus didelius raumenis kojose. Ne vienos pasipriešinimo mašinos tuo pačiu metu gali sustiprinti keturkampius, dvigalčius niežulius, gleivines ir klubo lenkimo priemones. Keletas raumenų įdarbinimo padidina kalorijų sąnaudas ir širdies ritmo atsaką. Kojos presas gamina funkcinę jėgą ir sąmoningumą. Kojų spaudos įgyta jėga gerai įgyja kasdienį gyvenimą.

Bendrieji veiksmai

funkcijos

Apsvarstymai

Privalumai