Miegas, skatinantis graikinių riešutų ingredientus

Prieš miegą, norėdami padėti užmigti, šilta pienas gali būti pakeistas valgant keletą graikinių riešutų. Graikiniai riešutai yra melatoninas, antioksidantas, kuris natūraliai organizme atsiranda, todėl naktį mieguistumas. Jei turite nemigą, nenaudokite jokio maisto, vaistinių preparatų ar vaistų, kad padėtumėte užmigti, prieš tai nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Graikiniai riešutai nėra skirti visiems dėl galimų alerginių reakcijų ir turėtų būti naudojami medicininiais tikslais, kol bus gydomas jūsų gydytojas.

Graikiniai riešutai

Graikiniai riešutai yra medžių riešutai, turintys 15 skirtingų rūšių, auginamų Europoje, Šiaurės Afrikoje, Rytų Azijoje ir Šiaurės Amerikoje, teigia Drugs.com. Aliejus iš graikinių riešutų buvo tradiciškai naudojamas kolikams gydyti, viduriavimui, hemorojus ir žarnynams. Liaudies medicina naudojo graikinius riešutus kaip dezinfekavimo priemonę, sutraukiančią medžiagą ir gydydama opas, pūsleles, saulės nudegimus ir pleiskanos. Graikinius riešutus FDA reguliuoja kaip vaistus efektyvumui, stiprumui ir grynumui.

Melatoninas

Melatoninas yra išskiriamas smegenų liauka, kuri padeda reguliuoti hormonus visame kūne. Melatoninas yra pirmiausia cheminė medžiaga, kuri padeda reguliuoti vidinį laikrodį. Kai jis yra ryškus už smegenų, gaminamas mažiau melatonino, o kai jis tampa tamsus, melatonino kiekis organizme padidėja, kad padėtų jums užmigti. Remiantis Teksaso Sveikatos mokslų centro universiteto atliktu tyrimu, 1 g graikinių riešutų yra 2,5-4,5 ng melatonino. Merilando medicinos centro universitete teigiama, kad vidutinė suaugusioji melatonino dozė, padedanti nerimauti, yra nuo 1 iki 5 g per parą.

Nemiga

Grietinėlės valgymas nėra tinkamas gydymas nemiga. Nemiga yra sveikatos būklė, kuri neleidžia jums ramiai ir nuosekliai miegoti. “MayoClinic.com” apibrėžia nemiga, nes trunka 30 minučių ar ilgiau užmigti mažiau nei šešias valandas, tris ar daugiau kartų per savaitę. Įprasti nemigos simptomai apima nuolatinį atsibundimą nakties viduryje, atsibunda per anksti, pavargę dieną, dirglumas, depresija, įtampos galvos skausmai ir sunkumai, išliekantys dėmesio. Gydant nemiga, gydytojas turi nuspręsti, ar jis yra medicininis.

Atsargiai

Pagal maisto alergijos iniciatyvą, veršeliai laikomi labai alergišku maistu, kuris kai kuriems žmonėms gali sukelti anafilaksinę reakciją. Jei turite riešo alergiją, turite vengti vartoti graikinius riešutus, nes sunki alerginė reakcija gali sukelti mirtį. Dažni alerginės reakcijos požymiai yra dusulys, padidėjęs širdies susitraukimų dažnis, pykinimas, vėmimas, dilgėlinė, egzema, odos bėrimas, sinusų užgulimas ir veido patinimas.