Natūralūs būdai, kaip išlaikyti stora garbanoti plaukai tame

Tvirti garbanotieji plaukai gali būti tiek dovana, tiek našta. Nors ji gali atrodyti stilinga, bet priežiūros ir stiliaus priežiūra gali atrodyti nepaprastai didelė. Tačiau, priimdami tinkamus maitinančią ir stilingą ritualą, giliai garbanos gali būti lengvai sutinkamos ir sveikos.

Gilus kondicionavimas

Natūraliai garbanotieji plaukai linkę būti sausesni nei kiti plaukų tipai ir turėtų būti giliai kondicionuojami ne rečiau kaip kartą per savaitę. Garbanos reikalauja, kad drėgmė liktų lygi, blizga ir be frizo. Gilus kondicionierius užtikrina maksimalią drėgmę, skleidžia plauko šaką ilgalaikiam sveikatinimui. Nors yra daugelio rūšių giliųjų kondicionierių, su garbanotais plaukais turėtų pasirinkti vieną konkrečiai garbanotiems plaukams, kurių sudėtyje yra natūralių aliejų. Natūralūs aliejai, tokie kaip kokoso ir argano aliejus, turi stiprinančias maistines medžiagas, tuo pačiu uždėjus odelę ilgalaikiam rezultatui. Kad galėtumėte efektyviausio gilaus kondicionavimo, šampūnu pritaikykite jį nuo šaknies iki galo. Pasukite plaukus virš galvos ir uždėkite dangtelį. Palikite kondicionierių kuo ilgiau, tai gali būti pusvalandis arba per naktį optimaliems rezultatams. Kruopščiai išplaukite, koncentruodami ant galvos odos. Plaukai bus pastebimai minkšti, o garbanos bus lengviau valdomos.

Styling Products

Garbanotieji plaukai reikalauja kiek įmanoma drėgmės, o drėkinamieji produktai turėtų būti naudojami visuose stiliaus etapuose. Po to, kai plaukai plaunami ir lengvai išdžiovinami rankšluosčiai, turėtų būti naudojamas produktas, skirtas išvalyti. Geriausiai yra garbanos, serumai ir aliejaus produktai. Lengvai užtepkite storus plaukus ir švelniai plonesnius plaukus, kad išvengtumėte padidėjimo. Įdėjus produktą, paskleiskite plaušeliu. Venkite šlapio plauko nuplauti šiek tiek kitokiu nei švelniu šuku, nes tai gali sukelti plyšimą ir šlubavimą. Kai plaukai išdžiūvo, užtepkite apdailos produktą. Argan alyvos dydžio dydis puikiai tinka įklotą į odelę, taip pat purškimo išleidimo kondicionierius. Drėkinamieji produktai gali būti pakartotinai naudojami visą dieną, kad garbanos galėtų išlaikyti savo formą ir minkštumą.

Stiliaus metodai

Garbanos turi būti kruopščiai suprojektuotos, kad būtų išvengta žalos ir išlaikoma valdoma būklė. Kai plaukai šlapi, jie turi būti džiovinti mikroplušu rankšluosčiu, senais marškinėliais arba popieriniais rankšluosčiais. Tai švelnesni nei įprasti rankšluosčiai ir gali būti naudojami vandens įkvėpimui, o ne grubiai džiūstantys ir nudegusios odelės, taip sukeldami kibesį. Norint išlaikyti plaukus optimaliomis sąlygomis, turėtų būti leidžiama sausas oras. Šildomi stiliaus įrankiai išdžiūvo garbanoti plaukai, paliekant šiurkštus ir žvilgančius. Kuo daugiau garbanoti plaukai lieka natūralūs, tuo sveikiau atrodys. Jei garbanos yra pernelyg griežtos ir nekontroliuojamos, džiovinant orą, plaukus sudėkite į laisvą šukuoseną, kai yra drėgmės, pvz., Bandelės ar laisvos juostelės, ir pašalinkite stilius, kai plaukai yra sausimi. Tokie stiliai sugriebia garbanas mažiau, tačiau plaukai vis tiek palaiko natūralų tūrį.

Skalbimo būdas

Garbanotieji plaukai tampa nepaklusni, kai nuplaunami per daug, nes jis praranda visus aliejus ir maistines medžiagas; natūralūs aliejai yra būtini kovojant su sausumu ir šluota. Jei plaukai naudojami kasdien plauti, pradėkite lėtai, judindamas plovimus kas antrą dieną. Kai plaukai tampa įpratę, bus mažiau tikėtina, kad per daug kompensuos, gamindami perteklinį aliejų, o plaukai atrodys išsamesni ir sveikesni tarp skalbinių. Sulfonatai ir silikonai neturintys šampūnai turėtų būti naudojami garbanotiems plaukams. Sulfatas sukelia plaukų slinkimą ir išbarsto eterinių aliejų plaukus, todėl jis labai grubus garbanotų plaukų odeles. Silikonas dažnai gali įveikti plaukus, bet laikui bėgant jis susikaupia folikulais ir gali sukelti lūžių ir nelygumą. Šampūnas su natūraliais ingredientais, tokiais kaip arbatos medis arba kokosų aliejus, prisidės prie plaukų struktūros ir laikui bėgant sukuria pastebimą garbanos išvaizdą ir jausmą.