Neem aliejus pašalinti karpas ir kaklo

Neemo medis arba Azadirachta Indica yra gimtoji Pietryčių Azijoje, ypač Indijoje, Pakistane, Bangladeše ir Mianmare. Jų lapai, sėklos ir netgi žievė jau seniai naudojamos kaip vaistas. Šiuo metu atliekami moksliniai tyrimai dėl jų gydomųjų savybių. Neem America, pirmaujantis eksportuotojas ir gamintojas neem produktų Jungtinėse Amerikos Valstijose, sako, kad nema yra naudojama daugybei ligų ir sveikatos sutrikimų, įskaitant diabetą, rožinę akį, burnos opą, psoriazę, egzemą, karpas ir kūnelius. Neem aliejus naudojamas išorėje, todėl gali būti naudojamas neemo ekstraktas ir Neemo lapai.

Aprašymas

Neemo medžiai pasiekia aukštį iki 100 pėdų ir būdingi blizgūs tamsūs lapai apie 12 colių. Viena iš pagrindinių ingredientų Neemo augale yra azadirachtinas, kuris geriausiai žinomas dėl savo kenkėjų atsparių savybių. Neem taip pat yra kitų biologiškai aktyvių junginių, įskaitant ketonus, karotinoidus ir steroidus.

Neem aliejaus gavyba

Neem ekstraktai yra koncentruotos aktyvaus junginio formos, kuri randama lapuose, sėklose ir žievėje. Labiausiai paplitęs aliejaus pašalinimo būdas yra šalto spaudimo būdu, kuriame sėklų branduoliai pirmiausia sutrinti, kad atskirtų aliejų nuo likusio lukšto. Kitas metodas vadinamas ekstrahavimu, kai grūstieji branduoliai yra įmirkyti organiniame tirpiklyje, pavyzdžiui, heksane. Pastarasis metodas gali pagaminti prastesnę alyvą, kuri geriau tinka muilams gaminti, o ne tiesiogiai naudojama karpoms ir kūnėms išgydyti.

Paraiška

Pasak “NeemAmerica.com” svetainės, “Neem” yra žinoma dėl veiksmingo virusų, įskaitant tuos, kurie sukelia karpos, gydymą. Neimee esantys junginiai sugeria virusus ir neleidžia jiems toliau plisti. Kad pašalintumėte kiaušinių ir karpų, rekomenduojama, kad neskiesto aliejaus lašas būtų dedamas tiesiai į paveiktą plotą ir padengtas nedideliu tvarsčiu ar marlia. Procesas turėtų būti kartojamas kasdien geriems rezultatams, prieš pradedant matyti rezultatus, tai gali užtrukti 2-3 gydymo savaites. Po nuolatinio gydymo karpai nusileidžia. Kai kuriais atvejais tiesioginis gryno aliejaus aliejus gali sukelti dirginimą, paraudimą ir bėrimą. Reguliariai naudojant “Neem” muilus, kremus ir losjonus galima išvengti karpų atsiradimo, o reguliariai vartojamos “Neem” lapų kapsulės taip pat gali užkirsti kelią karpams.

Sandėliavimas

Neem aliejus turėtų būti laikomas kaip ir visi aliejai vėsioje, tamsioje ir sausoje vietoje. Jei jis sustiprėja, butelis gali būti įpiltas į šiltą vandenį, kad jis ištirptų. Norint gauti geriausius rezultatus, neužšąlo nemažos alyvos arba įdėti į šaldytuvą.

Įspėjimas

Neem aliejus neskiestoje formoje gali būti labai stiprus. Jis turėtų būti vartojamas atsargiai ir nerekomenduojamas vidiniam vartojimui. Vartojant vaistus karpos, tuo pačiu metu reikia taikyti tik vieną lašą, nes tai gali sukelti deginimą ar uždegimą. Dėl jautrios odos rekomenduojama praskiesti lengvesniu aliejumi, tokiu kaip vynuogių sėklų aliejus.