Šerato priekiniai stiprinimo pratimai

Priekinės raumens šeratos skersmuo yra nuo šoninių jūsų šonkaulių paviršiaus iki vidinės lopo sienos. Šis raumenys atlieka svarbų vaidmenį horizontaliuose judesių judėjimuose, pvz., Stūmimo ir perforavimo metu ir dažnai vadinamas “bokserio raumenimis”. Šio raumenio stiprumas apibrėžia krūtinę ir palaiko peties sąnario stabilumą ir sveiką.

Atlikite šį treniruotę su hanteliais arba sruogeliu, kad galėtumėte dirbti priekinėje ir priekinėje, taip pat pectoralis pagrindinių, priekinių deltoidų ir triceps brachii. Sėdi ant nuolydžio stendo, kampinis 45-60 laipsnių kampu. Tvirtai nuspauskite nugarą į nugaros atlošą ir sutraukite juostuką, kai peties plotis yra didesnis už pečių plotį. Nuleiskite strypą ant krūtinės, tada spauskite vertikaliai ištiesdami rankas.

Šis pratimas izoliuoja priekinius raumenis. Sėdi ant nuolydžio stendo, kampinis 45-60 laipsnių kampu. Kiekvienoje rankoje laikykite hantelį ir padėkite virš jūsų pečių esančius svorius, ištiesdami rankas. Laikydami rankas tiesiai, pakelkite savo pečius link galvų, kiek įmanoma. Sustabdykite, tada nuleiskite pečius atgal į stendą.

Hantelio puloveriai padeda sustiprinti priekinį priekį, pecs, tricepsą, latissimus dorsi ir rhombonus, taip pat ištempti ir išplėsti šonkaulių narvelį. Per pratybas priekinė priekinė žandikauliai, rhomboidai ir pectoralis minoras stabilizuoja lopelį, kad šlaunys galėtų judėti iš stabilios bazės. Atsigulkite ant horizontalaus pratimų stendo, kai jūsų keliai sulenkiami ir kojos stovi ant grindų. Laikydami rankeną, laikydami rankos laikydami rankos laikydami rankas ant rankų laikomų rankovių, laikykitės hantelo abiejų rankų delnų. Pradėkite nuo savo rankų vertikaliai virš savo krūtinės. Lėtai nuleiskite ant galvos hantelį, šiek tiek lenkdami alkūnėmis. Sutvarkykite savo nugarą ir krūtinę, kad traukite hantelį atgal į pradinę padėtį.

Tai yra dinamiškas pratimas, kuris veikia ne tik jūsų priekines priekines, bet ir pečių, rankų, krūtinės ir pilvo raumenis. Norėdami atlikti šį užduotį, reikės mokymo partnerio. Atsigulkite ant grindų statmenai pratimo stendui su galva šalia stendo. Sulenkite kelius, pastumkite savo kojas lygiai ant grindų ir ištieskite rankas vertikaliai virš krūtinės. Ar jūsų partneris stovi ant stendo ir laikydamas vaisto kamuoliuką, tada nuleiskite kamuolį tiesiai į savo ištiestas rankas. Sugaukite rutulį abiem rankomis ir leiskite visam laikui nukristi iki krūtinės, valdydami lėtėjimą. Kai kamuolys pasiekia savo krūtinę, sprogdamos jį ištraukite iš savo krūtinės ir į orą, kad jūsų partneris galėtų jį sugauti.

Pakreipkite paspauskite

Hantelio nuolydis peties pakėlimas

Hanoveris Puloveriai

Medicinos kamuolys galios lašai