Ar po sėklidžių sukimo reikia vengti bėgimo ar sunkiosios pakėlimo?

Kai sėklinis laidas, kuris tiekia kraują į jūsų sėklidę, pasukamas, ši sąlyga vadinama sėklidžių sukryžiu. Būklė reikalauja chirurgijos, nes dėl kraujo tėkmės stokos jūsų sėklidė mirs kitaip. Sėklidės torsiono taisymas yra procedūra, pagal kurią šis laidas yra atsukamas ir pritvirtintas prie jūsų kapšelio tinkamoje vietoje. Pasibaigus operacijai, kai yra ribojamos veiklos, susijusios su sunkiu važiuokliu ir sunkia kranu, yra atstatymo laikotarpis.

Smegenų sukimasis gali atsirasti po intensyvaus fizinio krūvio ar traumos į kapšelį. Tai taip pat gali pasireikšti be tokių veiksnių, jei esate netinkamas jungiamasis audinys, esantis jūsų kapliams, kartais net miego metu. Nesvarbu, kokia priežastis, turite sustabdyti fizinę veiklą, pvz., Važiavimą ar sunkųjį judėjimą, kuo greičiau gauti operaciją. Pasak PubMedHealth.gov, jei jūsų chirurgija atliekama per šešias valandas, jūsų sėklidė gali būti išgelbėta. Kreipkitės į 911 arba nedelsdami kreipkitės į greitosios pagalbos tarnybą, jei susidursite su šia būkle. Simptomai yra staigus ir stiprus skausmas vienoje sėklidėje, krūtinės skausmas, pykinimas ir švelnumas.

Nors chirurgija dažniausiai yra vienodos dienos procedūra, o tai reiškia, kad grįžtate namo operacijos dieną, galite palikti didelių gumbų tvarsčius. Jums gali prireikti vaistų, skirtų skausmui valdyti nuo vienos iki trijų dienų. Tikėkite, kad jūsų kapšelyje yra didelis patinimas.

Kartą namuose turite pailsėti lovoje tiek, kiek galite. Išlaikykite savo motiną su maža pagalve, kad sumažintumėte diskomfortą. Turėsite išvalyti savo žaizdą ir uždėti naują tvarslą, vadovaudamiesi savo chirurgo nurodymais. Taip pat stebėkite vietovę galinčioms komplikacijoms, tokioms kaip infekcija.

Jūsų chirurgas gali leisti jums grįžti į darbą ar mokyklą per kelias dienas per savaitę, tačiau bet kokia sunki fizinė veikla, pvz., Sunkiosios atletikos ar važiavimas, bus ribojama kelias savaites. Negalima grįžti prie bet kokios rūšies veiklos, nepasitarę su savo chirurgu. Kai vėl galėsite pradėti važiuoti ar sunku, visada būkite atsargūs apie sėklides. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei turite kokių nors sėdmenų diskomforto. Taip pat dėvėkite apsaugą, jei dalyvausite kontaktiniuose sporto renginiuose.

Prasideda

Chirurgija

Post-operacijos priežiūra

Grįžti į veiklą