Geriausias svorio kurortas

Svorio netekimas gali būti susijęs su skausminga dieta ir intensyvaus fizinio krūvio pratybomis, kad sumažintų papildomus svarus. Svorio netekimo kurortai šiandien siūlo alternatyvą. Šie kurortai sutelkia dėmesį į tai, kad mitybos ir gyvenimo būdo pokyčiai yra nepalanki aplinkoje. Rezultatai yra tiek trumpalaikiai, tiek ilgalaikiai, nes šie kurortai pasiūlo jaunimo patirtį, taip pat padeda savo klientams įsipareigoti bendro sveiko gyvenimo būdo, paliekant kurortą.

Pampering Cal-a-Vie

Jei jūsų idėja išmesti keletą papildomų svarų yra pasimatuoti gražus miestas, tada šis kurortas yra tinkama vieta tau. San Diego svečiai apsistoja ispanų stiliaus viloje, iš kurios atsiveria įspūdingi vaizdai. Rytais prasideda žygis per 200 akrų nuosavybę, o likusi veikla gali būti pritaikyta kiekvieno svečio pageidavimams. Apsvarstykite galimybę nusipirkti verpimo klasę arba išbandyti savo ranką nia, jogos ir šokio munda. Svečiai gali net pailsėti kepimo pamokose, kad sužinotų apie sveiką maistą ir ruošimą maistui. “Cal-a-Vie” siūlo skanius meniu, kurie yra mažai kaloringi ir maistingi, todėl jie gali prarasti svorį be jausmo. Jūs netgi galėsite mėgautis desertu, mėgaudamiesi šiuo prabangiu kurortu ir svorio centru!

“Cooper Aerobics Center” universalumas

Nors daugelis svorio kurortų yra pagaminti iš individų ar porų, Cooper Aerobikos centras, esantis Dalasas, Teksasas siūlo maksimalų universalumą. Jų programos paskutinės dienos ar savaitės priklauso nuo kiekvieno svečio poreikių. Taip pat galite dalyvauti kaip asmuo ar grupė. Korporacijos anksčiau naudojo šį centrą, kad pradėtų svorio pradžią ir sveiką gyvenimo būdo pokyčius. Centre yra SPA, baseinas, treniruoklių salė ir įvairūs fitneso elementai, skirti padėti kiekvienam asmeniui pasiekti savo tikslus. “Cooper Aerobics Center” turi programą, atitinkančią jūsų poreikius, ar norite numesti svorio ar tiesiog pagerinti bendrą sveikatą.

Išbandyta ir tiesa Canyon Ranch

Nuo pat savo įkūrimo 1979 m., Kaip vienas iš seniausių svorio kurortų, “Canyon Ranch” skatina geresnę sveikatą dėl gero gyvenimo. Yra įvairių sveikatos paketų ir testų, kuriuos galima rasti Tucson, Arizona ir Berkshires vietose. “Berkshires” rengia populiarią trijų dienų sesiją “Ultrametabolism”, kurioje daugiausia dėmesio skiriama naujiems svorio kritimo metodams. “Tucson” vietos specialybė yra jų “Gyvenimo tobulinimo programa”, apimanti fizinį aktyvumą, klases ir paskaitas, taip pat individualius susitikimus su gydytojais ir dietologais. Ši vieta buvo pavadinta “Forbes” kaip viena iš geriausių pasaulyje kurortų.

Niekas neleidžia kunigaikštystėje

Duke universiteto dietos ir fitneso centras yra vieta, kur eiti nenuoseklio svorio. Jau daugiau nei 30 metų ji yra šios srities lyderė ir pateikia daugelio svajonių rezultatų. Integruotas gydytojų, mitybos specialistų ir fitneso specialistų komanda kiekvienam asmeniui pritaiko fitneso planą. Tai, kas daro šią programą išskirtinę, yra nuostabūs rezultatai. Po apsilankymo centre 55% dalyvių išlaiko savo svorio mažėjimą po dvejų metų. Šis centras ne tik padeda žmonėms palikti plonesnes, bet ir padeda jiems likti tokiu būdu. Šis svorio praradimo centras gali būti ne taip pamėgtina, kaip kiti svorio kritimo centrai, todėl jų rezultatai yra geriausia vieta apsilankyti.