Bėrimas kūdikiams, kurie čiulpti nykščiu

Nugaros pėdsakai yra įprastas jaunų vaikų įprotis, nes jis suteikia komfortą ir saugumą. Daugelis vaikų pradeda čiulpti nykščius gimdoje ir tęsia įprotį per kūdikio ir bamblys metus. Jei jūsų kūdikis reguliariai smaugia savo plaštakos, galite pastebėti, kad jo oda yra sausa, raudona, krekinguota, susmulkinta arba atrodo, kad yra bėrimas. Labiausiai tikėtina, kad tai yra tik nykščio čiulpimo šalutinis poveikis, tačiau, kai turite visus faktus, galite pasikalbėti su savo pediatru apie tinkamas gydymo galimybes.

Thumb-Sucking

Pasak Niujorko universiteto vaikų studijų centro, trys ketvirtadaliai visų kūdikių per pirmuosius gyvenimo metus čiulpia nykščius ar pirštus. Trumputės čiulpimas – tai veiksmas, kuris padeda sušvelninti ir linksminti tavo mažąjį, o tai nėra nerimauti, nebent jūsų vaikas vis dar čiulpti nykščiu po jo penktos gimtadienio. Ilgai čiulpti gali sukelti dantų problemas ir gali pakenkti jūsų vaikui mokykloje. Sausas, sutrupintas ir raudonasis oda yra dar vienas skundas ir atsiranda dėl dažno sąlyčio su jūsų vaiko oda su seilėmis.

Odos problemos

Dažnas čiulpti ilgai gali sukelti jūsų kūdikio odos išsausėjimą, dėl ko gali pasireikšti neryškios ir raudonos spalvos išvaizda. Pasak Jennifer Trachtenbergo, “Gerų vaikų, blogų įpročių:” RealAge vadovas sveikiems vaikams gerinti “autorius, kai jūsų kūdikio oda dažnai liečiasi su seilėmis, tai gali sukelti bėrimą. Jūsų kūdikis taip pat gali išsivystyti bėrimą aplink burną, jei jis užsikimšęs, kol jis smaugia nykštį. Šis bėrimo tipas išsivysto dėl dažnų sausos ir drėgnos aplinkos pokyčių, kuriuos patiria jūsų kūdikio oda.

Prevencija ir gydymas

Laikykite savo vaiko nykštį ir odą aplink savo burną kiek įmanoma sausesnę. Kiek įmanoma greičiau nuvalykite nuo veido veido kiekį, o jo nykščius nusausinkite, kai jis jo neužsiurbia. Bėrimą galima išvengti mažinant laiką, kurį oda praleidžia jūsų kūdikio seilėse. Jei jūsų kūdikis jau sukėlė bėrimą, laikykite švarą. Prieš išbėrimą švelniam losjonui ar odos kremui užtepkite drėgmę ir paskatinkite gijimą. Jei jūsų kūdikio veidas bus gerai drėkinamas, tai gali padėti sumažinti bėrimų atsiradimo tikimybę.

Apsvarstymai

Jei jūsų kūdikio bėrimas nepagerėja ar blogėja per dvi ar tris dienas, pasitarkite su jo pediatru. Kūdikiai gali sukelti bėrimus dėl daugelio priežasčių, ir tik jūsų gydytojas gali nustatyti tikslią priežastį. Jei jūsų kūdikis dažnai negydo bėrimo, apsvarstykite, ką jis valgė ar išgerdavo prieš patraukdamas nykštį. Tam tikri maisto produktai ir gėrimai gali dirginti odą ir sukelti bėrimą.