Geriausi berniukų kėdės

Tualetas gali būti baisus dalykas mažiems vaikams, jo bauginantis dydis ir sugebėjimas nugriauti dar niekada nematytų objektų. Berniukai, mokantys netinkamą traukinį, turi daugiau nei patogią vietą, jiems reikia funkcijų, kurios padeda berniukams išmokti tiksliai nurodyti, kad apsaugotų visus būsimus tualeto naudotojus. Pinti kėdės padeda pasiekti šį tikslą.

Baby Bjorn Potty Chair

Vartotojų paieškos ataskaitos rodo, kad ekspertų ir naudotojų atsiliepimai yra aukščiausios klasės puošnus kėdė, yra “Baby Bjorn Potty Chair”. Tėvai vertina paprastą dizainą be viso triukšmo ir blyškių efektų. Tai patogu pradedantiesiems, su stabilia baze ir aukšta nugara bei porankiais berniukams per žarnyno judesius. Ji turi įmontuotą purslų apsaugą praktikuojantiems berniukams, kurie taip pat padvigubėja kaip rezervuaro rankena. Tačiau kai kurie tėvai teigia, kad pati sėdynė nėra pakankamai giliai, kad būtų pašalintas “splash” faktorius.

Saugumas 1st Jack Potty

Pažvelkime į tai: mažylių berniukai mėgsta žaismingų garsų ir ryškių spalvų. Turėdami šias savybes verta į puošnus kėdė, kad berniukai galėtų būti laimingi išbandyti, žiūrėdami į juos kaip į žaislą, o ne apie erzinantį mokymo įrankį. Ši puošnus kėdė atrodo kaip lošimo automatas, visiškai pakrautas su daugybe spalvų žibintais ir verpimo ekranu. Kai jūsų berniukas sėkmingai naudoja pomidorą, paleidžiami įtaisytieji žibintai, “buzzers buzz” ir sveikinimai, todėl berniukai gali patvirtinti jų sėkmę. Jei vaikai nesėkmingi, pamišimas paskatina juos bandyti dar kartą.

“Munchkin” 3-in-1 “Arm & Hammer”

Šis brangakmenis yra puošnus kėdė, treniruočių sėdynė ir žandikaulių kepsnys suvynioti į vieną. Tai lengva valyti ir apima kepimo soda kapsules, siekiant pašalinti įžeidžiančius kvapus. Idealiai tinka berniukams su deflektoriaus skydeliu / sprogdinimo apsauga, tai, ką “BabyCenter” redaktoriai pastebėjo tėvų apžvalgose.

BecoPotty

Nors taip pat įrengta apsauga nuo sprogimo, kad būtų išvengta netvarkos ir didelė atloštis, šis puošniai ekologiškas dizainas yra tai, ką žurnalistų “Parenting” redaktoriai raundo. Jis biologiškai skaidomas ir susideda iš natūralių augalų pluoštų.

Fisher-Price Precious Planet Froggy Friend Potty

Šis puošnus kėdė pasižymi patraukliomis varlių konstrukcijomis, kuriomis vaikai nori sėdėti. Jame yra didelė aktyvių berniukų ir sėdynių rankenėlių apsauginė apsauga. Vienas iš trokštančių kėdžių trokštamų savybių yra kėdės perkėlimas, o šis modelis yra lengvas ir lengvas transportuoti su nugaros rankena. Ši puošnus kėdė taip pat yra žemiausio kainų skalės pabaigoje, todėl galima įsigyti kelis vienetus, kurie gali būti laikomi skirtinguose vonios kambariuose, arba parengti mokymus, atitinkančius senelių namus.

Nors tai nėra tradicinė puošnus kėdė, šis modelis gali būti naudojamas papildant jūsų bamblys mokymąsi. Ši pisuaro kopija padeda vaikams berniukams išmokti fotografuoti ir naudoti vonios kambario prietaisą iš jų mokymų, kuriuos jie naudosis visuomenei. Tai leidžia vaikams stumti mygtuką, o vanduo patenka į pisuarą ir iš plastiko nutekamas per užpildomą baką.

Peter Potty Toddler Urinal