Geriausi pratimai klubui ir keliui

Jei tik nori daryti, tai slaugytoja skausmą, kurį jaučiatės savo keliuose ir klubuose, sėdėdamas viską, tai laikas pakilti ir judėti. Ištieskite ir stiprinkite raumenis aplink kelio ir klubo sąnarius su pratimais, kurie padės išlaikyti judrumą ir sumažinti skausmo skausmą. Prieš atlikdami šiuos ar bet kuriuos kitus skausmingos klubų ir kelio pratimus, pasitarkite su savo gydytoju.

Išsiplėtimas padidina jūsų lankstumą ir sumažina raumenų įtampą, galinčią sukelti skausmą klubo ir kelio sąnariuose. Raumenys, kurie yra sunkiai sužalojami lengviau nei lanksti raumenys. Lankstumo užduotys taip pat neleidžia sutrumpinti raumenų. Sutrumpinti raumenys kartais vilkina kelius ir klubus, sukelia skausmą. Po stiprumo treniruotės raumenys natūraliai tampa skausmingas kaip atsigavimo proceso dalis, tačiau išsiplėtimas sukelia jus mažiau skausmo. Paprastas klubų ir kelio lankstumas yra kaklo sruogos ruožas. Sėdi ant žemės, kai kojos tiesios ir lenkta į priekį klubo sąnaryje tiesiai į stubutę. Jūs jaučiate šį ruožą palei klubų, šlaunų ir kelio galą.

Stiprinti raumenų pratimus aplink klubą ir kelius užtikrina geresnę sąnarių paramą. Stiprinanti treniruotę keturkampių raumenims, ištiesiantiems kelius ir atpalaiduokite klubus, yra tvirtinama prie sienos. Norėdami atlikti tvirtą sieną, stovėkite atgal prie sienos, kojos tiesios ir pėdos maždaug už 2 pėdų nuo sienos. Sulenkite kelius ir nuleiskite sieną, kol jūsų šlaunys bus lygiagrečios su žeme.

Elipsinio treniruoklio mašina mažai veikia savo klubus ir kelius, todėl galite sustiprinti raumenis ir pagerinti širdies ir kraujagyslių būklę netrikdydami savo sąnarių. Tiesiog nepamirškite laikyti savo kelius suderinti pagal savo klubus, o ne leisti savo svorio patenka į vidų. Kai keliai sulaužomi link vienas kito, jūsų kojinės sąnariai kenčia, nes kojos raumenys nebeatijauna jūsų svorio, o vietoj to remiasi raiščiais atlikti darbą. Kitas veiksmingas kardio treniruotės būdas yra irklavimo mašina. Vairavimo mašinos yra naudingos žmonėms, kurių skausmas yra apatinėje kūno dalyje, įskaitant klubus ir kelius.

Naudojimas šiltame vandenyje sumažina raumenų skausmus. Dėl svorio taip pat svyruoja nuo klubų ir kelio, todėl jūs galite vaikščioti, maudytis ar atlikti vandens aerobiką su mažu poveikiu jūsų sąnariui. Taip pat galite stiprinti pratimus vandenyje ir netgi naudoti putplasčio lazdeles, kad atsirastų daugiau vandens.

Lankstumo pratybos

Pratybų stiprinimas

Širdies ir kraujagyslių pratimai

Vandens pratimai