Geriausias svorio auginimo milteliai

Svorio gavimo milteliai tikrai gali padėti, kai jūs bandote pridėti svarų arba statyti raumenis, o jūs tiesiog negalite sunaudoti pakankamai kalorijų ir baltymų, kad gautumėte rezultatų. Tiesiog nepamirškite, kad negausite liesos masės vien tik papildais. Taip pat labai svarbu laikytis pasipriešinimo mokymo tvarkos ir įsitikinti, kad jūsų įprastinė paros mityba užtikrina subalansuotą mitybą. Jei turite alergijos ar jautrumo maiste, reikia žinoti, kad svorio gėrimuose yra išrūgų, pieno ir kiaušinių baltymų.

Kai “Body Builder Science” ekspertai įvertino svorį gaudančius miltelius, sąrašo viršuje jie nustatė “Optimum Nutrition Pro Gainer”. Gėrimas pagamintas iš vieno “Pro Gainer” šaukštelio maišymo su 16 uncijų vandens yra 650 kalorijų ir 60 gramų baltymų. “Pro Gainer” taip pat yra pagamintas iš 23 vitaminų ir mineralų, tačiau nesant didelių dozių, jums nereikės nerimauti dėl pernelyg didelio mitybinių medžiagų vartojimo, taip pat gerai subalansuotos dietos; “Optimal Nutrition Serious Mass” užėmė antrą vietą, O “Dymatize Nutrition Super Mass” yra trečiasis vertinamas svoris. Tarp šių prekių ženklų rasite daugybę kalorijų, angliavandenių, maistinių medžiagų ir kitų aktyvių ingredientų, o tai parodo svarbiausius patarimus apie svorio perkrovų pirkimą, žinojimą apie tai, ko jums reikia, ir pasirinkite produktą, kuris geriausiai tinka jūsų tiksliems poreikiams. Pasitarkite su registruotu dietologu, jei nesate tikri dėl savo tikslų arba kalorijų ir maistinių medžiagų, kurias turėsite į ją patekti.

Nors “Pro Gainer” yra 650 kalorijų vienai porcijai, “Serious Mass” tiekia 1,250 kalorijų, o “Super Mass” patiekalas yra 1300 kalorijų. Tačiau aptarnavimo dydžiai skiriasi, todėl patikrinkite, ar maišymo kryptys lyginamos su etiketėmis. Daugelis svorio gaiviklių, tokių kaip Pro Gainer, pateikia nurodymus sumaišyti miltelius su 16 uncijų vandens. Bet rimtųjų mišių tarnyba yra pagaminta iš 24 uncijų vandens, o “Super Mass” – 32 uncijos. Didesnės porcijos paaiškina, kodėl jie turi daugiau kalorijų vienai porcijai. Jei nesate už gerti 3 ar 4 puodelius vienu metu, jūs negausite kalorijų kiekio, nurodyto etiketėje. Nepamirškite, kad gausite daugiau kalorijų ir baltymų, jei naudosite pieną vietoj vandens. Pavyzdžiui, “Super Mass” kalorijos išauga iki 1900, kai naudojate pieną. Nors baltymai ir riebalai šiuose produktuose prisideda prie kalorijų, didžiausias procentas visų kalorijų yra angliavandenių. Pagrindinis karbolis yra krakmolas, gautas iš ryžių, bulvių ir kukurūzų, vadinamas maltodekstrinu. Sudedamosios dalys gali sudaryti vaškinį kukurūzą, kuris yra krakmolas iš vaškinio kukurūzų. Kai kurie svorio gėrėjai turi nedidelį angliavandenių kiekį iš avižų, linų sėklų ir saulėgrąžų sėklų. Visos prekės ženklai, išskyrus “Dymatize Super Mass”, taip pat gauna tam tikrų kalorijų iš vidutinės grandinės trigliceridų, kurie yra riebalai, kuriuos organizmas lengvai virškina ir naudoja energijai.

Su 60 gramų baltymų vienoje porcijoje, geriausias pasirinkimas – “Pro Gainer” – turi daugiau baltymų nei kitų markių, tačiau jie nėra toli gražu, 50 ar 52 gramų baltymų porcijoje. Pagal papildomų faktų etiketes, 60 gramų baltymų gauna 120 procentų dienos vertės ir 50 gramų, lygus 100 procentų. Nors dienos vertę remiasi vidutinis suaugęs žmogus, kasdien sunaudoja 2 000 kalorijų, vis tiek galite jį naudoti kaip bendrą gairę, kad įvertintumėte gautą kiekį, be baltymų, gaunamų iš valgomų maisto produktų. Visi trys prekės ženklai Didinant baltymų kiekį iš išrūgų. Kai kuriuose yra įvairių rūšių išrūgų, tokių kaip išrūgų baltymų izoliatas, išrūgų koncentratas ir hidrolizuotos išrūgos. Sudedamųjų dalių sąraše taip pat yra kazeino, kiaušinių ir pieno baltymų, tačiau kiekviename produkte yra skirtingų baltymų derinių, todėl jums reikės palyginti etiketes su bet kokiais prekiniais ženklais. Nors išrūgų, kazeino, kiaušinių ir pieno yra aukštos kokybės baltymų, išrūgų baltymų izoliato sudėtyje yra didesnė šakotų grandžių amino rūgščių koncentracija, kuri yra gyvybiškai svarbi raumenų formavimui, nes jie stimuliuoja baltymų sintezę.

Svorio krepšeliuose yra daugybė ingredientų, kuriuos galite (arba ne) norite, priklausomai nuo jūsų produkto naudojimo priežasties. Jei užsiimate sportine veikla, “Optimum Nutrition Serious Mass” ir “Dymatize Super Mass” gali būti sąrašo viršuje, nes juose yra kreatino. Kūnas natūraliai gamina kreatiną iš amino rūgščių, ir jūs gaunate jį valgydami jautieną, naminius paukščius ir žuvis, tačiau papildomas kreatinas gali pagerinti efektyvumą intensyvaus veikimo metu, nes tai suteikia raumenims energijos pagyvėjimą; jei jums nereikia papildomo Vitaminus ir mineralines medžiagas, tuomet galbūt norėsite ieškoti kitų svorio gėrėjų, turinčių panašias kalorijas, angliavandenius ir baltymus kaip tris didžiausius, tačiau jie nėra stiprinami. Dvi kitos maistinės medžiagos, kurias reikia stebėti, yra natris ir kalis. Jei po treniruotės naudosite svorio padidintą elektrolitų pakeitimą, galbūt reikės tiek maistinių medžiagų. Jūs tikrai norite gauti natrio iš trijų geriausiųjų. “Pro Gainer” sudėtyje nėra kalio, bet jūs gaunate jį iš “Serious Mass” ir “Super Mass”. Kita vertus, jei bandote apriboti natrio vartojimą, palyginkite kitas markes ir pasirinkite mažiausią kiekį.

Geriausi svorio gavimo milteliai

Kalorijos svorio gaviklyje

Kiekis ir rūšis baltymų masės gavėjams

Kiti ingredientai svorio papilduose