Slidus pūslinis milteliai

Vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir antioksidantinių savybių, vaistinis žolelių slidus diržas gali sumažinti simptomus, susijusius su gerklėmis, peršalimu, kosuliu, lėtiniu rėmuo ir dirgliosios žarnos ligomis. Vietinis šios žolelių paruošimas gali taip pat sumažinti nudegimų ar sužalojimo patinimą. Vis dėlto reikia daugiau tyrimų, siekiant patvirtinti, kad siūlomos naudos sveikatai yra slidžios liemens milteliai. Aptarkite šio vaistinio augalo saugumą su savo gydytoju prieš pradėdami vartoti slidus dirgiklius, kad gydytumėte savo būklę.

Geriamieji gleivinės milteliai paprastai yra gerai toleruojami ir nesukelia šalutinių poveikių. Vietiniai gydymo būdai, kurių sudėtyje yra slidžios liemens miltelių, gali sukelti tam tikrų žmonių silpną odos sudirginimą ar paraudimą.

Nėštumo metu slidžios gleivinės saugumas nebuvo visiškai ištirtas. Dėl šios priežasties nėščioms ir žindančioms moterims reikia vengti naudoti slidžias liemens miltelius, prieš tai nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Sklandžiai kukurūzų milteliai gali sutrukdyti, kaip jūsų kūnas absorbuoja kitus vaistus, kuriuos vartojate per burną, mažinant gydymo veiksmingumą. Norint išvengti šios sąveikos, vartokite kitus vaistus bent vieną valandą, prieš pradėdami vartoti slidus pūlinio miltelių priedus.

Pasak Mičigano sveikatos apsaugos sistemos, suaugusiesiems gali būti skiriama nuo 800 iki 1000 mg slidžios kaktos miltelių tris ar keturis kartus per dieną. Tačiau, kiek reikia slidžios liemens milteliai kasdien, gali skirtis priklausomai nuo jūsų sveikatos, amžiaus ir svorio. Dėl šios priežasties, prieš pradedant gydymą šiuo vaistažolių preparatu, kreipkitės į gydytoją apie vaisto dozavimą.

Bendra sauga

Kontraindikacijos

Sąveika su kitais vaistiniais preparatais

Dozavimo rekomendacijos