“Softball” treniruotės ir praktikos planai

Kai treniruojate futbolo žaidimą bet kokiu lygmeniu, turėtumėte sutelkti dėmesį į žaidėjų tobulinimą, malonumą ir išlaikymą. Daugelis žaidėjų tikisi žaisti žaidimuose, tačiau praktikoje gali būti sunkiau išlaikyti jų susidomėjimą. Galite padėti atkreipti dėmesį, organizuodamas ir turėdamas keletą trumpesnių treniruočių.

Pitching Tikslumas

Pitching yra dominuojantis veiksnys daugelyje konkurencingų futbolo žaidimų, ir vienas iš svarbiausių pitching veiksnių yra tikslumas. Norint tiksliai paskleisti savo ąsotį, turėkite 10 minučių aukščiausią žingsnį nuo 15 cm iki 20 laiptelių. Tai sudėtinga, tačiau, kai ji atsistoja nuo realios gumos, jai bus lengviau streikuoti.

Throwing Relay

Išskirkite šešis žaidėjus nuo namų plokštelės iki kairiojo lauko netinkamo poliaus. Atlikite tą patį žemyn dešiniojo lauko piktnaudžiavimo liniją. Suteikite du žaidėjus, stovinčius prie namų plokštelės, futbolo, ir kiekvieną iš jų mesti į pirmąjį žaidėją. Tas žaidėjas sugeria metimą, ratus ir metimus kitam žaidėjui. Laikykitės tokio būdo, kol visi žaidėjai sugauti kamuolį, tada pasukite atgal kamuolys ir eikite tol, kol gaudytojas jį turi. Pirmoji komanda užpildo visas metimus be kamuolys, nukentėjusi ant žemės, laimi relę. Jei komanda blogai mesti arba lašas kamuolį, jie turi iš naujo paleisti gręžimo.

Lauko grąžtai

Naudokite trijų kamuolių gręžtuvą specialistams ir lauko žaidėjams. Paspauskite kiekvieną infielderį tris žemės kamuolius. Ji laužo pirmąjį kamuolį ir išmeta pirmąją bazę. Antrame rutulyje ji pradeda dvigubą šovą ant sekundės. Trečiame rutulyje ji įmetė meistras, kad namuose laimėtų bėgikas. Dėl lauko žaidėjų, paspauskite vieną ilgą varomąją jėgą, kuri verčia “outfielder” atsitraukti, kad sugauti kamuolį, vieną iššokantį langą, kuris įpareigoja “outfielder” atvykti ir sunkiosios linijos disko bazę. Dėl šio žaidimo “outfielder” turi parinkti kamuolį ir išmesti jį į gaudyklę.

Bunting Sėjamosios

Mažo taškavimo žaidimuose labai svarbu, kad bėgikas žengtų į priekį. Norėdami praktikuoti bunting., Išdėstyti du gabalai apskritimo tarp, kurie yra 6 pėdų skersmens apie 20 pėdų nuo namų plokštės. Vienas turėtų būti kairiajame lauko pusėje, o kitas turėtų būti dešinėje pusėje. Šioje treniruotėje kiekvienas aktorius į kairįjį ratą turi penkis rutulius ir į dešinį ratą – penki rutuliai. Geras bunteras turėtų gauti kamuolį į ratą bent pusę laiko.

Batutai praktika

Tai turi būti vienas iš jūsų praktikos sesijų pagrindų. Ventiliatoriai turi pakankamai laiko vatintuve narvuose, kad užvertų savo sūpynes ir paruoštų žaidimą. Vietoj to, kad tiktai turėtumėtės bandytų bombarduoti kamuoliuką už atstumą, jie turi tapti situaciniais naikintuvais. Ar jie imasi penkių sūpuoklių, kai jie bando traukti kamuolį, penki, kur jie smūgiuotą kamuolį viduryje ir penkis į priešingą lauką. Tai padės jiems išmokti nugalėti kamuolį, kur jis yra tarsi, o ne padaryti klaidą bandydamas traukti kiekvieną žingsnį, su kuriuo susiduria.