Vaikščiojant judantys raumenys

Vaikščiojimas yra vienas iš lengviausių kardio pratimų, kurį galite padaryti, o tai yra pratybos, kuriam būdingos sveikatos ir fitneso pranašumai. Taip pat padeda jums išlaikyti sveiką širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemą, vaikščiojimas palaiko daugybę svarbių raumenų grupių, pagrindinių raumenų, kuriuos naudojate kiekvieną dieną. Amerikos sporto medicinos kolegija kiekvieną savaitę rekomenduoja ne mažiau kaip 150 minučių vidutinio intensyvumo pratybų. Kiekvieną dieną, reguliariai vaikščiodami raumenimis, prisidės prie jūsų kasdienio pratybų, o taip pat sumažins jūsų kančių traukimų ir įtampų tikimybę.

Stumti

Kai vaikščiojate į priekį, perkeliate savo šlaunis ir klubus atgal. Šis judėjimas užfiksuoja gleivių raumenis jūsų užpakalyje ir keletą pagrindinių raumenų jūsų kumščiais, kurie yra jūsų šlaunų gale. Šie raumenys apima jūsų semitendinosus, semimembranosus ir bicepsines femoris. Šis vaikščiojimas į priekį taip pat įsitraukia į kitą mažą raumenį, esantį jūsų vidinės šlaunies viršuje, kuris yra jūsų adductor magnus.

Einanti pirmyn

Antras judesis, susijęs su pėsčiomis, yra judesių judėjimas į priekį. Šis veiksmas apima visus svarbiausius jūsų šlaunų raumenis, įskaitant keturgalvių raumenis. Šie raumenys yra jūsų šlaunų priekyje, taip pat tai, kur įsitraukia dar vienas didelis raumenys, jūsų sartorius. Tai yra ilgiausia raumenys jūsų kūne ir išilgai nuo šlaunies viršaus, kreivuojant šlaunies viduje, baigiant vidine jūsų kelio dalimi. Tikslas, su kuriuo susitinka jūsų šlaunys ir šlaunys, taip pat bus treniruotės, o čia užsiimantys raumenys apima jūsų iliopsoas, tensor fasciae latae, pectineus ir adductor longus ir brevis.

Rasti savo veiksmą

Kadangi jūsų kojos nukrito į grindis, paprastai su kulnais iki kojų, jūsų veršeliai sąveikauja su savo kulkšnis, kad kiekviena pėda būtų ištraukta atgal. Ši vaikščiojimo dalis užsiims jūsų gastrocnemius, soleus, plantaris ir tibialis posterinės ir priekinės raumenys. Čia taip pat įjungiami jūsų lenkimo haliucio posterinės ir lanksčiosios peties raumenys, ploni raumenys, kurie padeda jums nugaruoti pirštus. Kojoms ir kulkšnakiams judinti taip pat užsiima jūsų kojos ilgis ir ilgesio raumenys, kurie praeina iš jūsų kelio į priekinę blauzdos dalį.

Stiprus atgal ir pusės

Pasivaikščiojimas paskatins jus judėti iš vienos pusės į kitą, kai perkeliate svorį nuo vienos kojos į kitą, o šis veiksmas užsičiaudžia klubus, abs, juosmenį ir raumenis, kurie palaiko nugarą ir bendrą nugarkaulį. Naudojami konkretūs raumenys yra jūsų pusėse esančios įstrižos raumenys, kurie elgiasi taip, kaip jūs pasisukate ir sulenktumėte bagažinę. Taip pat naudojami kvadrato lumborum ir multifidus raumenys, kurie atlieka tą patį darbą, palaikydami apatinę nugaros dalį. Jūsų abs bus įtrauktas taip pat, kaip ir didelė raumenų grupė, sėdinėjanti iš abiejų jūsų stuburo pusių, vadinama erector spinae.