Važiavimo pratybų sukeltas baltumas pirštais

Nors veikimas dažniausiai gerina kraujotaką, yra aplinkybių, kai sutrinka kraujo tėkmė ar nervų laidumas, todėl pirštai tampa balti. Galima priežastis yra atvirkštiniai veiksniai, pvz., Šalčio ar prastos ergonomikos poveikis. Tačiau fizinis streso veikimas gali sukelti pagrindinę būklę, todėl pirštai praranda kraujo tekėjimą ir pasidaro baltos spalvos. Jei pirštai nuolat veikia baltos spalvos, žr. Savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėją, kad būtų išvengta galimų patologijų.

Šalto poveikio pirštai ir rankos

Jei pastebėjote, kad jūsų pirštai veikia baltos spalvos, pirmiausia apsvarstykite temperatūrą. Bėgant šaltai aplinkai kraujagyslės gali susitraukti, dėl to sumažėja kraujotaka iki galūnių. Paprastas sprendimas – dėvėti pirštines arba pabandyti uždaryti patalpas. Jei spalva pasikeičia, atlikite šį pakeitimą, kreipkitės į savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėją. Gali būti su nervų arba kraujotakos sistemos problema.

Patalpos poveikis važiavimui

Svarbu išlaikyti teisingą padėtį važiuojant, nes ilgesnį laiką liečiantis įtemptą padėtį, susidaro hipertoniniai raumenys, biomechaniškai pablogėjantys cirkuliacija ir nervų laidumas. Norėdami to išvengti, kūnas turėtų likti atsipalaidavęs ir kietas. Galva turi būti neutrali, kai smakras nėra nei išsikišęs, nei ištrauktas. Jūsų pečiai turėtų būti atsipalaidavę ir laisvai judant laisvomis rankomis. Vertikalios nugaros ir liemens padėtis ne tik leidžia geresnį nervų laidumą visame nugarkauli, bet ir leidžia geriau kvėpuoti. Geresnis nervų laidumas ir kvėpavimas naudingas kraujotakai.

Fizinis streso bėgimas

Žemės reakcijos jėga, kurią žemė veikia bėgiojo kūnui, gali būti kenksminga. Nuolatinis sustingimas dėl bėgimo sukelia žemą nugaros ir galūnių įtampą tris ar keturis kartus virš kūno svorio. Dėl viršutinės ir apatinės kūno kinetinės jungties gali būti pažeisti nervai, kurie aprūpina viršutines galūnes nugaros smegenyse. Jei turite išankstinę ligą, tokią kaip herniuoti diskas, jums gali būti labiau pažeidžiama dėl žemės reakcijos jėgos poveikio. Kadangi nervai aprūpina kraujagysles, pirštai ir rankos gali pasidaryti balta dėl kraujo tiekimo trūkumo.

Važiavimas ir apyvarta

Baltuosius pirštus važiuodami gali būti kraujo apytakos sutrikimas. Kraujo indai yra sustingę, apriboti kraujo tiekimą. Deguonies trūkumo metu pirštai gali pasidaryti mėlyni, tada galiausiai raudona, nes rankos atgauna kraują ir grįžta į įprastą spalvą. Žmonėms, kurie demonstruoja šį spalvos pasikeitimą, dažnai diagnozuojama Raynaudo reiškinys, būklė, dėl kurios galūnės pasidaro baltos. Tai dažnai sukelia šalto poveikio arba streso. Dėl to, kad vaikščiojant vietose kūno fizinis stresas, gali pablogėti simptomai. “Raynaud” reiškinys gali būti pagrindinis, neturintis pagrindinės patologijos ar antrinio, kai jis yra sukeltas tokios ligos kaip vilkligė arba sklerodermija. Jei Raynaud’as yra diagnozuotas kaip antrinis, pradinę ligą reikės gydyti, kad palengvintų baltus pirštus.