Geriausi treniruočių vaizdo įrašai, skirti svorio netekimui su gera muzika

Svarbiausi dalykai, kuriuos reikia ieškoti gero treniruotės metu, yra sunkumo lygis, treniruotės tipas ir ilgis. Jei jūs ką tik pradedate dirbti reguliariai, nesijaudinkite “pradedančiųjų” treniruočių. Raskite vaizdo įrašus, kuriuose siūlomi įvairūs sunkumai, pakeitimai ir nuo 20 iki 45 minučių. Kitas dalykas, kurį reikia ieškoti, yra tai, ar pratybas reikia šokti, nes šokių treniruotės paprastai turi geriausią muziką ir apgaudinėja jus į treniruotes, linksmina.

Dažniausiai pasitaikantys trūkumai

Didžiausias griuvimas perkant treniruotės vaizdo įrašą yra nežinomas apie jį, kai jį perkate. Dėl to dažniausiai atsiranda vaizdo įrašai, kurie yra ant lentynos. Kitas klausimas yra per mažai vaizdo įrašų pirkimas, todėl pasirinkus veislę galite išvengti, kad jūsų rutina taptų neveiksminga. Galiausiai supirkdami tai, kas yra per sunku, yra dažna problema. Jei tai yra per sunku, dažnai jaučiate nugalėtojus ir atsisakykite savo pastangų. Pirmiausia išbandykite pradedantįjį ar tarpinį treniruotės vaizdo įrašą.

Kur nusipirkti

Nors jūs galite nusipirkti fitneso vaizdo įrašus knygynuose ir didelių dėžučių mažmeninėse parduotuvėse, pvz., “Target” arba “Walmart”, alternatyva yra “Amazon Marketplace”, kur galima rasti naudojamus vaizdo įrašus už mažesnę kainą. Pirkimas naudojamas leidžia išbandyti kažką naujo, kurį galbūt niekada nebuvo patyręs anksčiau, pavyzdžiui, pilvo šokiai ar kikboksas.

Kaina

“Workout” vaizdo įrašai gali kainuoti iki 20 JAV dolerių naujų, tačiau jie gali būti naudojami tik 5 JAV dolerių vertės “Amazon Marketplace”. Jei vaizdo įrašas yra visiškai naujas, jis kainuos daugiau ir bus sunkiau rasti naudojamą arba pigesnę kainą, taigi, norėdami sutaupyti šiek tiek pinigų, venkite pirkti naujų leidinių.

Palyginimas apsipirkimas

Puikus treniruotės vaizdo įrašas – tai muzika, kuri yra didžiulė motyvacija. Billy Blanks “Tae Bo” siūlo kardio mišinį, o “Tae Kwon Do” – muziką, kad atitiktų tempą. Šių treniruočių muzika yra fone. Jei norite, kad muzika taptų pagrindine funkcija, Billy Blanks Junior sukūrė “Cardioke”. “Kardiokas”, sukurtas visiems fitneso lygiams, iššūkis jums išmokti šokių judesius, atlikti širdies ir kraujagyslių sistemas ir dainuoti kartu su muzika. Tai dinamiška treniruotė ir populiarios pop / R & B muzikos priemonės; taip pat yra “Calorie Explosion Party” ir “Dance Off the Inches”. Abu filmai akcentuoja mokymosi šokių judesius ir tada “atlieka” įprastą. Muzika yra optimistiška ir atitinka mokomųjų judesius.

Priedai

Šokio treniruotėms paprastai nereikia jokios papildomos įrangos, nors jūs norėsite nešioti geros poros kryžminio treniruotes, kad galėtumėte atlikti bet kurį aerobinį ar kardio treniruotę. Gera pora sportinių batelių gali kainuoti nuo 40 iki 65 dolerių.

Perkant treniruotės DVD, ieškokite dėžutės rinkinių. Komplektai treniruočių paprastai siūlo daugiau už savo pinigus ir suteikia integruotą įvairovę, kad būtų išvengta nuobodulio su tuo pačiu tvarkaraščiu.

Insider tips