Slidinėjimo akinius ir akinius nuo saulės

Kai praleidžiate laiką kalnų slidinėjimui, tam tikri įrankiai yra būtini tiek jūsų veikimui, tiek saugumui. Viena iš šių priemonių yra akių apsauga, kuri užtikrina aiškią jūsų viziją, kai važiuojate nuolydžiu. Kalbant apie akių apsaugą, turite dvi pagrindines galimybes – slidinėjimo akinius ar saulės akinius – kiekvienas turi savo privalumų ir trūkumų.

“Ski Goggle” privalumai

Apsauginiai akiniai nuo saulės teikia keletą privalumų, kad saulės akiniai nėra. Pavyzdžiui, slidinėjimo apsaugos akiniai padengia didesnį veido plotą, kuris sukuria sandarą prie odos, šilumos spąstus ir veido šilumą. Papildoma antspauda taip pat padeda išvengti vėjo ir ledo kristalų patekimo į akis ir geriau apsaugo akis nuo filialų, jei nuleidžiate medžius, siūlo REI.com. Slidinėjimo akiniai taip pat turi dirželį, kuris apsaugo akinius nuo jūsų veido, net jei nusileidžia žemyn kalno link. Be to, slidinėjimo akinių lęšių rėmai yra toli nuo akių, suteikiantys didesnį saulės akinių matomumą. Apsauginiai akiniai dažnai tinka jūsų šalmui, o daugelyje šalmų yra laikiklių, kad jūsų akinius laikytų.

“Ski Goggle” trūkumai

Slidinėjimo akiniai taip pat turi tam tikrų trūkumų, pvz., Tai, kad daugybė akių yra didelių gabaritų, dėl ko jie gali būti nepatogu arba nesuderinami su jūsų slidinėjimo šalmais. Apsauginiai akiniai taip pat dažnai gali rūkyti, ypač jei jūs reguliariai juos įjunkite ir išjunkite, tačiau perkant apsauginius akinius nuo užgulimo dangos galima gerokai sumažinti užsidegimo problemas.

Akiniai nuo saulės privalumai

Saulės akinių svoris ir komfortas gali būti naudingas važiuojant kalnu. Saulės akiniai paprastai yra lengvesni ir patogesni dėvėti ir lengvai gali pereiti nuo kalnų važiuoti į kitą vietą. Paprastai saulės akinius lengviau rasti receptinių lęšių nei slidinėjimo akinius. Akiniai nuo saulės taip pat neužsikrauna taip paprasta, kaip akiniai, ypač jei reguliariai reikia pašalinti akių apsaugą.

Akiniai nuo saulės. Trūkumai

Akiniai nuo saulės neužtikrina tokio paties sandariklio aplink akis ir veidą, nes tai sukelia slidumo akinius, o jūsų akyse kyla didesnis pavojus dėl vėjo, ledo ir kitų pavojų šlaituose. Dėl šios priežasties šio antspaudo trūkumas taip pat reiškia, kad veidas gali būti šiek tiek nešiojamų akinių nuo akinių nuo akių nuo akinių slidžių. Daugelis saulės akinių taip pat nėra pritvirtinti prie galvos, taip pat apsauginiai akiniai. Laikydami saulės akinius po šalmu, kartais gali būti nepatogus, priklausomai nuo akinių ir šalmų stiliaus.