Mitybinės informacijos apie mitybos grūdų grūdus

Populiariausi “maistingųjų grūdų grūdai” buvo kilę iš “Kellogg” kompanijos, kuri vis tiek parduoda grūdus Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje, tačiau ją nutraukė Jungtinėse Amerikos Valstijose. “Kellogg Nutri-Grain” yra įregistruotas kaip “geležies žmogus”, kuris žada skatinti sveikatą ir energiją tiems, kurie valgo javus. Nors grūdai gali neleisti jus tapti lygintuvu, jis turi keletą maistinių komponentų, kurie teikia naudos sveikatai.

Viena “Nutri-Grain” porcija yra 30 g grūdų arba 1 metrinė puodelis. Šiame puodelyje grūdų yra 6,6 g baltymų. Baltymų kiekis, kurį galite gauti iš šių pusryčių, pakyla iki 11,2 g, kai išpiliate 1/2 puodelio nugriebto pieno. Net ir be pieno, šis grūdas suteikia 13 procentų jūsų rekomenduojamo dienos baltymų kiekio. Šiame grūdų sudėtyje yra 20,8 g angliavandenių, tai yra 7 procentai rekomenduojamos paros dozės, skirtos 2 000 kalorijų dietai. Yra tik 0,2 g riebalų, tai yra 0,3 procento rekomenduojamos paros dozės.

“Nutri” grūdų grūduose yra keletas vitaminų, įskaitant vitaminus C, B-1, B-2, B-3 ir B-6. Visi šie vitaminai turi naudos sveikatai jūsų kūnui. Vitaminai B-1 ir B-2 padeda jūsų kūnui gaminti energiją ir turėti naudą jūsų nervams, širdžiai ir raumenims. Vitaminas B-3 arba niacinas taip pat padeda gaminti energiją ir padeda išlaikyti jūsų nervų sistemos, odos ir virškinimo sistemos sveikatą. Vitaminas C yra antioksidantas, kuris padeda jūsų organizmui ginti nuo kenksmingų laisvųjų radikalų, kurį įsisavina jūsų aplinkos teršalai.

“Nutri” grūdų grūduose yra daug mineralų, įskaitant kalį, kalcią ir geležį. Kalio yra labiausiai gausus mineralas grūdų, su 44 g vienai porcijai. Kalis yra svarbus jūsų dietoje, nes jis padeda išlaikyti jūsų širdies elektrinį aktyvumą ir padeda jūsų kūnui sukurti raumenis. Kalis taip pat padeda reguliuoti jūsų organizmo rūgščių ir bazių pusiausvyrą ir padeda jūsų kūnui sintetinti baltymus iš jūsų valgomų aminorūgščių ir angliavandenių.

Nutri-Grain grūdai gali būti kenksmingi kai kuriems žmonėms, nes juose yra ingredientų, kurie nustato bendrą alergiją. “Nutri” grūdų grūdai nėra maisto produktai, kuriuose yra glitimo, ir juose yra žemės riešutų ir medžių riešutų pėdsakų. Žemės riešutų alergijos simptomai gali būti nuo nedidelių odos sudirgimų iki mirties, todėl savaime suprantama, kad jūs neturėtumėte rizikuoti valgyti Nutri graužinių grūdų su žemės riešutų alergija.

Mitybos faktai

Vitaminai

Mineralai

Alergijos susirūpinimas