Sudegintos kalorijos drebulys koją

Kitą kartą, kai kas nors jums pasakys, kad “pakratykite koją”, pasikonsultuokite. Treniruodama koją ir švelnindami savo sėdynę ar rankomis, galite sudeginti kalorijas.

NEAT būdai, kaip prarasti svorį

NEAT, neakcentuojamos veiklos termogenezės akronimas, reiškia palaikyti laikyseną, švelninti ir kitokį nenaudojamą kasdienio gyvenimo veiklą, kuri degina kalorijas. Mao klinikos James Levine, M.D., anksčiau paskelbtame moksle leidinyje, per 8 savaites per parą maitino savanorius 1000 kalorijų per dieną. Jis nustatė, kad asmenys, kurie sunaudojo daugiau kalorijų, nei reikia, kad išlaikytų savo svorį, dažniausiai padidino jų švelniavimąsi ir kitus NEAT veiklą, taigi ir daugiau kalorijų.

Individualūs skirtumai

Kai kurie žmonės išaugo, o kiti – ne. Tie, kurie neparodė riebalų saugojimo 10 kartų, palyginti su “Fidgeters”, kaip pranešta “Mokslas”. Pasak Levino, JAV naujienų ir pasaulio ataskaitoje, tie, kurie labiau atsipalaiduoja, purtydami koją, pertvarkydami save, atsistodami ir vaikščdami ir tt, gali sudeginti dar 350 kalorijų per dieną nei jų sėdimieji kolegos.

“Fidget” kalorijos

“Levine” atlikto tyrimo, aprašyto NPR.org, tyrimai parodė, kad tie, kurie yra nutukę, linkę būti labiau sulaukę. Ploni dalykai suformavo daugiau, ištraukė pirštus, smailėję sėdėjo ir atsistojo ir judėjo daugiau, degdami daugiau kalorijų per dieną nei nutukę asmenys.

Vaikščioti išjungta

Vis dėlto netinkama kojos pakanka, įspėja Levinas, praneša “U.S. News & World”. Jis rekomenduoja sustoti, vaikščioti ir judėti į savo kasdienę veiklą visą dieną. Jis nustatė, kad vidutiniškai tie, kurie yra liesi, praleidžia mažiau nei 150 minučių sėdėdami nei tie, kurie yra nutukę.