Geriausi vaikščiojimo batai už bunionus

Norėdami užkirsti kelią pėdų pėdsakams, pasirenkate pėsčiųjų batus, kurie tinka tinkamai su plačiu pirštų dėžute, minkšta vidpadžio ir plataus pakilimo. Ieškokite kvėpuojančios medžiagos, kad jūsų kojos būtų patogios ilgam pasivaikščiojimui. Lankstus tvirtas ir platus arkos palaikymas padeda užkirsti kelią pėdų sužalojimui ir diskomfortui. Jei vaikščiodami takais, ieškokite ilgalaikio pado, kad atitiktumėte skirtingą reljefą.

Dažniausiai pasitaikantys trūkumai

Pasak Amerikos ortopedijos pėdų ir krutėlių draugijos, daugiau nei 30 procentų amerikiečių moterų nešioja batus, kurie yra pernelyg griežti, tai yra dažniausia bunionų priežastis. Renkantis vaikščiojimo batą, įsitikinkite, kad jis pakankamai erdvus. REI siūlo pasilikti pirštą už savo kojos kulno, kad įsitikintumėte, ar jūsų kojoms yra pakankamai erdvės, kad vaikščiojate. Nepamirškite pabandyti ant batų su kojinėmis, kurias ketinate nešioti vaikščiojant.

Kur nusipirkti

Geriausia pėsčiųjų batų pirkimo vieta yra speciali parduotuvė, tokia kaip “The Walking Company”. Pardavėjas gali matuoti abi savo kojas ir pateikti tinkamas dydžio nurodymus. Įmonė veikia mažmeninės prekybos parduotuvėse visoje šalyje arba galite užsisakyti iš “The Walking Company” internetinio katalogo.

Kaina

Pėsčiųjų batai nuo 2010 m. Rugsėjo mėn. Kainuoja nuo $ 50 iki $ 350. Dauguma vaikščiojančiųjų galės rasti patogių batų pora žemo ir vidutinio kainų taške. Aukštos klasės prabangių batai dažnai būna rankdarbiai arba pažangios pagalvėlės. Prekės pavadinimas ir batų stilius taip pat turės įtakos kainai. Ieškokite pardavimų pabaigos sezono ir praėjusių metų stilių, skirtų diskontuotų vaikščiojimo batų.