Geriausios moteriškos batus snowshoeing

Jei ieškote geriausių moterų batų, skirtų snieglentams, saugokitės kelių savybių. Apsvarstykite batų sunkumą. Sunkesnė bagažinė, kuri linkusi būti šiltesnė, puikiai tinka ilgai keliauti labai šaltu oru ar snieglenčių sniego metu. Kita vertus, lengvesnis įkrovimas leis jums judėti lengviau ir patogiau. Pabandykite surasti abiejų pusių pusiausvyrą: pamušalai, tokie kaip “Thinsulate” ir kitos sintetinės medžiagos, gali pagaminti lengvą batą, tačiau vis tiek palaiko jūsų kojas šilta. Be to, geriausios snieglenčių batai moterims bus atsparios vandeniui, kad drėgmė nepatektų. Bagažinės padas turėtų būti pakankamai lankstus, kad būtų galima judėti įvairiose srityse, ypač pėdų rutulyje. Dauguma izoliuotų žieminių batų ar neperšlampamų pėsčiųjų batų puikiai tinka su sniego takais.

Dažniausiai pasitaikantys trūkumai

Įsigykite teisingą snieglenčių batų dydį. Nors daugelis žmonių bando važiuoti į batus su įprastomis kojinėmis arba parduotuvės siūlomomis pėdomis, išbandydami batus su poromis itin storių kojinių arba bet kokios rūšies, kuriomis naudojate, o snaudžiant, jums bus geriau. Laminavimas gali padėti apsaugoti jūsų kojas nuo šalčio. Naudojant tinkamą kojinių tipą, taip pat galite padėti rasti gerą apsauginių, bet šiltų batų pusiausvyrą, ištiesdami savo kojines su savo artimiausiu odos šaltiniu ir storesnėmis kojinėmis, kai jūs einate, galite pasirinkti lengvesnę, bet vis dar neperšlampančią , Boot.

Kur nusipirkti

Pirkdami savo snaigės batus asmeniškai, iš patikimo mažmenininko. REI turi daugybę parduotuvių, kurios leis jums išbandyti savo batus ir gali užsakyti specialius produktus, kurių jūsų dydis nėra. Jų pardavėjai, kurie nuolatos žino apie parduodamus produktus, taip pat gali pasiūlyti alternatyvų, jei negalėsite rasti norimos įkrovos. “Sierra Trading Post” taip pat turi puikų batų su snieglukais pasirinkimą, dažnai su nuolaida. Tačiau jie turi tik parduotuvių parduotuves be jų tinklalapio, todėl jiems geras pasirinkimas iš naujo užsisakyti batus, bet nėra geros idėjos pirmai pora snieglenčių batai.

Kaina

Geriausios moteriškos snieglentynių batai kainuoja šiek tiek daugiau nei vidutinė pora žieminių batų, kurie paprastai kainuoja maždaug nuo 50 iki 100 dolerių. Norėdami gauti geriausius pora snieglenčių batus, tikitės sumokėti nuo 70 iki 200 dolerių. Kai kainos kyla, bagažo technologija taip pat tendencija tobulėti, turint daugiau aukštųjų technologijų pamušalų ir medžiagų.

Insider tips

Dėvėkite kelio aukštą gatvę, kad sniegas nepatektų iš batų.