Mažo b6 požymiai ir simptomai

Vitaminas B-6 yra maistingosios medžiagos, reikalingos jūsų organizmui palaikyti tinkamą imuninės ir centrinės nervų sistemos funkcionavimą. Kaip suaugęs, jei nenorite vartoti rekomenduojamo nuo 1,3 iki 2 miligramų vitamino B-6 per parą, gali kilti pavojus, kad gali kilti vitamino B-6 trūkumas, įspėja maisto papildų biuras. Kreipkitės į savo pirminės medicinos pagalbos teikėją, jei pasireiškia bet kuris iš mažų vitamino B-6 koncentracijų požymių ir simptomų.

Odos uždegimas, dar vadinamas dermatitu, gali vystytis kaip vitamino B-6 trūkumo požymis. Galite pastebėti, kad jūsų oda pasirodys raudona, uždegta arba neįprastai sausa ir prasideda skausmingas niežėjimas. Pažeistos odos srities subraižymas gali sukelti odos jautrumą ir padidinti odos uždegimo pavojų. Pasitarkite su savo gydytoju, jei odos uždegimas tampa sunkaus arba sunkus.

Kai jūsų kūnas neturi tinkamų vitamino B-6 atsargų, jūsų nervai paprastai negali siųsti ir priimti signalų. Jūsų smegenų nervai, vadinami neuronais, gali užgesinti arba sunkiai perduoti pranešimus kitoms jūsų kūno dalims. Dėl to gali atsirasti neįprasti kūno traukuliai ar traukuliai kaip vitamino B-6 trūkumo požymiai. Jūsų galūnės ar kūnas gali netyčia pasinerti, arba jums gali iškilti trumpas sąmonės pasikeitimas. Jei dėl kokių nors priežasčių atsiranda traukulių priepuolių, kreipkitės į gydytoją, kad galėtumėte tolesnį įvertinimą ir rūpestį.

Vitaminas B-6 taip pat yra atsakingas už tai, kad jūsų gyvybiškai svarbūs organai gautų deguonį, kurio reikia energijai gaminti. Jei jūsų kūne trūksta šios maistinės medžiagos, gali atsirasti neįprastos nuotaikos ar psichinių pokyčių, nes jūsų smegenys negauna pakankamai deguonies. Jūs galite pajusti neįprastai depresiją arba supainioti, kuri gali trukdyti jūsų sugebėjimui atlikti įprastas dienos užduotis. Jei atsiranda tokių simptomų, pasitarkite su savo gydytoju.

Jei nėra pakankamo vitamino B-6 kiekio, jūsų kūnas negali gaminti normalaus raudonųjų kraujo ląstelių kiekio. Mažas raudonųjų kraujo kūnelių kiekis yra medicininė būklė, vadinama anemija. Jei dėl mažo B-6 lygio atsiranda anemija, gali pasireikšti tokie simptomai kaip širdies susitraukimų dažnio sutrikimai, nuovargis, šviesi oda, galvos svaigimas, galvos skausmas, apsunkintas kvėpavimas ar šalti galūniai. Jei ši būklė nepradėta gydyti, anemijos simptomai palaipsniui tampa vis blogesni.

Dėl mažo B-6 lygio sumažėjusio nervų pažeidimo gali atsirasti neįprastų kūno pojūčių. Jautrumas, dilgčiojimas ar deginimas gali išsivystyti kojose ar rankose. Šie nepatogūs simptomai taip pat gali pakenkti jūsų gebėjimui paprastai paveikti kūno vietovę. Jei tokie simptomai tampa sunkūs ar išlieka, kreipkitės į savo gydytoją, kad gautumėte papildomų nurodymų ir priežiūros.

Odos uždegimas

Traukuliai ar traukuliai

Nuotaika ar psichiniai pokyčiai

Anemija

Neįprasti kūno jausmai