Tęsiasi dėl dilgčiojimo nervo

Ulnaro nervų skausmas gali apsunkinti pačią paprasčiausią veiklą. Skausmas rankoje ir pirštuose gali sukelti gana nemalonų gyvenimą. Liemens nervas atsitraukia iš pleiskanojimo, ir eina per dilbį ir į ranką, inervuojantis žiedinius ir kaktusius pirštus. Jei kenčiate nuo galūnių nervų skausmo, yra keletas paprastų ruožų, kuriuos galite padaryti skausmo ir funkcijos pagerinimui.

Priežastys

Yra keletas priežasčių, dėl kurių gali atsirasti skausmas pirštais nuo galūnės nervo. Visos sąlygos susidaro dėl dilgčiojimo iš uodegos nervų, o tai reiškia, kad nervas yra suspaustas. Šios sąlygos apima lytinio tunelio sindromą, dviratininko paralyžią ir pūstuvio nykštį. Šių sąlygų valdymas apima spaudimo nervui mažinimą. Tai daroma ištiesdami raumenis, kurie jį supa. Tvirti raumenys gali sukelti nervų suspaudimą, todėl jų palaikymas lankstus gali padėti.

Hiperekstensija

Pratęsimas yra laikomas, kai jūsų ranka yra tiesiai, o riešas nėra sulenktas. Jei norite pajusti riešo dilbį į dilbio ir dilgčiojinį dilgėlos nervą, turite nugaruoti riešą. Norėdami tai padaryti, sudėkite savo delnus į maldos padėtį, laikykite šią sritį mažiausiai 20 sekundžių.

Radialinis nuokrypis

Šis ruožas yra priekinės plokštumos judėjimas, apimantis lenkimo carpi radialis ir ekstensorio carpi radialis, tiek dilbio raumenis. Kad tai padarytumėte, tvirtai laikykite ranką priešais riešą, o ne sulenktą. Lėtai perkelkite ranką į savo kūno vidurį, tada grąžinkite ją į pradinę padėtį.

Ulnaro nuokrypis

Ulnaro nuokrypis yra priešingas radialinio nuokrypio judėjimas. Šiame ruože naudojami “flexor carpi ulnaris” ir “Extensor carpi ulnaris”, tiek raumenys dilbio, kuris dirba riešą. Su savo rankomis priešais jus ir savo plaštakos plaukus, perkelkite rankas nuo savo kūno vidurio į riešus.

Apsvarstymai

Kai atliksite šiuos ruožus, būtinai laikykite kiekvieną bent 20 sekundžių. Temos gali būti atliekamos 2-3 kartus per dieną. Šie raumenys neturėtų sukelti skausmo. Jei nesate tikri dėl to, ką darai, tai gali būti naudinga jums kreiptis į gydytoją. Jis gali suteikti jums konkrečių pratimų savo būklei.